• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie z Gabi i Kocim Domkiem

Już 2 grudnia, w sobotę, w CH Osowa otworzą się dla wszystkich dzieci drzwi magicznego Kociego Domku Gabi. Główna bohaterka serialu, zaprosi najmłodszych do wspólnej zabawy i udziału w atrakcjach, takich jak m.in. warsztaty kreatywne, brokatowe tatuaże czy strefa zabawek z motywem bajkowych postaci.

kwi 26

piątek, godz. 19:10

bilety 25 zł
maj 24-25

piątek - sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 150 zł
ulgowy 130 zł
Serialowe przygody Gabi, która wraz z Kiciusiem Pandusiem zabiera telewidzów do magicznego Kociego Domku, zyskały ogromną popularność i sympatię wśród najmłodszych na całym świecie. Dlatego wszystkich fanów tej produkcji z Trójmiasta, z pewnością ucieszy wiadomość, że już 2 grudnia będą mieli okazję spotkać swoich bajkowych ulubieńców w CH Osowa.

Przez cały dzień, Gabi zapraszać będzie małych gości centrum do wspólnej zabawy, w magicznym świecie Kociego Domku. Oprócz spotkania z główną bohaterką serialu i okazji do zrobienia sobie z nią pamiątkowych zdjęć, nie zabraknie innych atrakcji.

Na dzieci czekać będą różne strefy pełne zabaw i aktywności. Wśród nich m.in. uwielbiane przez najmłodszych brokatowe tatuaże, warsztaty kreatywne czy specjalna foto ścianka, która będzie tłem do oryginalnych zdjęć. Prawdziwą gratką będzie także strefa zabawek na licencji Koci Domek Gabi od Spin Master, w której dzieci znajdą, najróżniejsze produkty z motywem Gabi i jej kocich, uroczych towarzyszy.

Wiemy jak dużą popularnością cieszy się serial Koci Domek Gabi. Dlatego jesteśmy przekonani, że spotkanie z uwielbianymi bohaterami, przyniesie wiele wrażeń i będzie doskonałym sposobem na spędzenie rodzinnego dnia, pełnego wyjątkowych atrakcji. Ponadto dla dzieci będzie to okazja, by pobawić się różnymi zabawkami z serii Kociego Domku i być może wybrać spośród nich te wymarzone, do wpisania na listę do Świętego Mikołaja mówi Anita Mieszkowska, Marketing Manager Centrum Handlowego Osowa.

Spotkanie z Gabi i Kocim Domkiem odbędzie się w godzinach 12.00 - 18.00. Wszystkie atrakcje w ramach wydarzenia będą bezpłatne.

Opinie