• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Smerfy (4 opinie)

Po olbrzymim sukcesie filmów SMERFY i SMERFY 2, producenci postanowili stworzyć niezwykłe teatralno-muzyczne widowisko SMERFY live on stage dające możliwość obcowania na żywo z ulubionymi Smerfami. To wyjątkowe widowisko będzie można zobaczyć w ramach światowego tournée, na przełomie stycznia i lutego 2017 r., w 6 polskich miastach.

Ogromna produkcja, której wartość przekroczyła 4 mln euro, bajkowa scenografia, gra świateł, kolorowe kostiumy, ciekawe przygody z dużą dawką humoru, piękna muzyka oraz interaktywne zabawy z publicznością, a przede wszystkim Wasze ulubione Smerfy razem na jednej scenie! Show, które obejrzało już ponad 5 milionów widzów na świecie, gościło już w największych metropoliach takich jak: Hongkong, Szanghaj, Dubaj, Sydney, Los Angeles, Bruksela czy Paryż. Gwiazdy kina i estrady są zafascynowane Smerfami na żywo!

Po obejrzeniu Smerfów Britney Spears wraz z synami (9 i 10 lat) nie kryła ekscytacji niebieskimi bohaterami: Smerfy są czarujące i mają dobre serce. Dla moich synów stanowią wzór do naśladowania. Każdy Smerf ma inny charakter, tak różny od siebie i tak wartościowy zarazem. Jesteśmy zachwyceni! Swoją nieprzemijającą sympatię do Smerfów wyraziła także Katy Perry: Niezwykłe przygody małych niebieskich ludzików, które swoich wielkim sercem potrafią zwalczyć zło.

To jest fascynujące i za to je kocham. Za oceanem swojego głosu użyczyły postaciom szalenie popularne gwiazdy m.in.: Neil Patrick Harris, Sofía Vergara, czy wspomniana Katy Perry. Już w styczniu i lutym 2017 r., po wielu miesiącach starań, smerfowe muzyczne tournée - największe i zarazem jedyne licencjonowane show SMERFY live on stage skradnie serca widzów w Polsce.

Wszystkie Wasze ulubione Smerfy razem na jednej scenie!

Nie na szklanym ekranie, a po raz pierwszy na scenie! W natłoku współczesnych małowartościowych bajek, emanujących brutalnymi scenami przeniesiemy się do smerfowej osady tętniącej życzliwością i dobrem. To niepowtarzalna okazja, żeby pomóc bohaterom widowiska ocalić Matkę Naturę przy dźwiękach pouczających piosenek. Czy Smerfy uratują Matkę Naturę, czy jednak zły czarownik na zawsze wyeliminuje Wiosnę?

Moim zdaniem, kochamy Smerfy od dekad, ponieważ każdy z nas potrafi odnaleźć cząstkę siebie w ich charakterach. Niektórzy są zrzędami, inni są zbyt przemądrzali. Może nie każdy jest Smerfetką, ale z pewnością każda dziewczynka chciałaby nią być. Smerfy łączy bardzo silna więź i przede wszystkim są kochającą się rodziną. Wszyscy bardzo się wspierają. Myślę, że na tym polega ich sekret. Każdy z nich jest indywidualnością, z którą możemy się utożsamiać, a mimo to wszyscy się bezgranicznie akceptują - nie kryjąc wzruszenia powiedział słynny aktor Neil Patrick Harris (znany na całym świecie jako Barney z serialu Jak poznałem waszą matkę?)

Muzyka i śpiew to elementy, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju dziecka. Odpowiednio dobrana opowieść rozwija wyobraźnię i umiejętność przewidywania, uczy właściwych wzorców postępowania. SMERFY live on stage! Jest coś w tych kochanych niebieskich stworzeniach, co sprawia, że tęsknimy za naszym dzieciństwem - Demi Lovato. Jeśli uważacie, że SMERFY niczym Was nie zaskoczą, przyjdźcie i sprawdźcie jak bardzo się mylicie!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  55 - 119 zł
19.01.2017 16:00
20.01.2017 18:00
             119 zł
               99 zł
               79 zł
               55 zł

21.01.2017 11:00
             129 zł
             109 zł
               89 zł
               65 zł

Opinie (4) 4 zablokowane

 • Hej dzieci....,,.,.,,,

  Jesli chcecie zobaczyc smerfow las do ergo areny zapraszam dzisiaj was.........

  • 7 2

 • hahaha ktoś na tym knotku robi niezły geszeft

  może tam i nie najgorsze, ale nie w tej kasie. 4 stówy za przaśne wygłupy? Jesli to sa te słynne smerfy co jezdziły po całym świecie to chyba ktos tu kogoś robi w konia. Scenografię widziąłem lepszą na szkolnych przedstawieniach. Piosenki i kwestie z playbacku. 2 dyszki można dać. Ogólnie z ergo areny wieje siarą i spoconym plebsem. I nie zapominajmy o parkingu za 20pln. Cyrk i geszefciarstwo.

  • 1 0

 • za prace trzeba ich zaplacic ale te ceny....

  to smutne ze wiele osob nie skorzysta, wydatek kilku setek dla jednej rodziny to poprzeczka dla wiekszosci nieosiagalna

  • 1 0

 • Drogo

  Ogólnie oceniany dobrze,gdyby kosztowało 20zł od osoby. Ale za taką kasę człowiek spodziewał się czegoś więcej. Opis dawał większe nadzieję. Największą atrakcją bańki mydlane i konfetti. Przedstawienie to zwykły teatrzyk. Cena wyrwana z kosmosu.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.