• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

ShataQS

Pokochać swoją drogę to kolejna trasa koncertowa ShataQS z zespołem w składzie: Maciek Czemplik gitara, Bartek Chojnacki kontrabas, Dominik Klimczak i Sławek Berny instrumenty perkusyjne, Kasia Pakosa oraz Michał Rudaś wokale wspierające.

ShataQS zaprasza słuchacza do zagłębienia się w treści utworów z płyt Fenix, WEDA i Mr. Mankind oraz nowych kompozycji w trochę innej odsłonie. Pokochać swoją drogę to głęboka refleksja nad własną podróżą, drogą, którą się przeszło i drogą, którą się idzie. Nie zawsze jest ona dla nas wygodna, nie zawsze taka jaką chcielibyśmy, aby była.

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


Czasem to, co budujemy, rozsypuje się w pył, czasem to, na czym nam zależy, oddala się od nas, a to czego nie chcemy lgnie i klei się do nas. Wykonujemy wiele pracy, walczymy z przeciwnościami losu, czasem trzymamy się kurczowo starego, a czasem na siłę próbujemy coś zmienić, aby w pewnej chwili odkryć, a następnie zrozumieć, że to, co nam jest przeznaczone, przybywa do nas w swoim własnym czasie, w swojej własnej oryginalnej formie, na własnych warunkach i płynie własnym rytmem, tempem oraz bywa inne od tego, czego wypatrujemy.

Stąd często, kiedy do nas przychodzi, nie rozpoznajemy go. Czasem przy całej pracy, tej lekkiej i tej wymuszonej, tej twórczej i tej bardzo przyziemnej, istnieją prawa, którym absolutnie należy się pokłonić i dać możliwość zaistnienia. To Weda i aby móc się na nią otworzyć, trzeba zaufać jej znakom i poddać się jej nurtowi. Pokochanie swojej drogi to pokochanie swojej historii. Przyjęcie wszystkich zdarzeń bez znaczenia, jakie były. Im więcej ukłonu wobec drogi, jaką się przeszło, tym więcej wiedzy, narzędzi i mądrości z niej potrafimy czerpać. Pokochać swoją drogę to Zaufać życiu.

Bilety: 120 zł
Dostępne: KupBilecik, Interticket

Opinie