stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Shandy & Eva - koncert

Shandy, perkusistka pochodząca z wyspy Curacao na Karaibach i Eva, gitarzystka z Warszawy to akustyczny duet grający piosenki autorskie.

Dziewczyny poznały się na wydziale wokalu w Los Angeles College of Music w Pasadenie, gdzie zdobyły tytuł Associate Of Arts. Już podczas studiów zaczęły wspólnie koncertować, a potem razem pisać muzykę. Duet koncertuje głównie w okolicach Los Angeles; lubi również bywać na Curacao i w Polsce.

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Muzyka Shandy & Eva mieści się w szeroko rozumianym gatunku pop/singer-songwriter, ale dziewczyny czerpią inspiracje z wielu innych stylów muzycznych takich jak: jazz, latin, czy country.

Shandy & Eva zagoszczą po raz kolejny w naszym Teatrze i zapewnią Państwu wieczór muzyczny z karaibsko-polskimi akcentami. To właśnie w tym miejscu, rok temu zespół zagrał koncert promujący swój pierwszy album studyjny "Give It a Try", który do dziś cieszy się ogromnym powodzeniem. Wiosną tego roku Shandy & Eva wydały nowy singiel o tytule "Więcej", dziewczyny zdradzają, że już pracują nad materiałem na kolejną płytę.

Shandrelica Casper - perkusja, wokal
Ewa Żmijewska - gitara akustyczna, wokal

oraz Maciej Szczyciński i Krzysztof Pawłocki

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.