• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Scena Riviery - Smokmistrz

W ramach kolejnego spotkania z cyklu #ScenaRiviery zapraszamy Was bardzo serdecznie na przedstawienie "Smokmistrz" reżyserii Mirosława Kończaka w wykonaniu Pora na Stwora: Teatr Dinozaurów. Spektakl odbędzie się w niedzielę, 24 lutego, o godz. 12:00 przy fontannie w Centrum Riviera.

 
Na małych widzów czeka niezwykłe widowisko. Tym razem wystąpią przed nimi smoki, które wyglądają niemal jak żywe, a przy tym zadziwiają swoją wielkością! Szczegółowo wykonane mechaniczne kostiumy, działają niezwykle na wyobraźnię nie tylko dzieci. Przenieście się do świata baśni i poznajcie zwyczaje smoków oraz ich upodobania kulinarne. Posłuchajcie, co mają do powiedzenia i zobaczcie, przy jakiej muzyce lubią tańczyć. Dowiedzcie się, dlaczego czasem bywają nerwowe, i jak sobie wtedy z nimi radzić. Zostańcie smokmistrzami i nauczcie się zaklinać smoki!
 
Tytułowym smokmistrzem jest Mirkon Wielki - mieszkaniec ruin starego zamku na obrzeżach wsi Deszczydoły, który na co dzień zajmuje się sprawowaniem opieki nad kilkoma smokami. Znużony codzienną rutyną, zaczyna marzyć o wakacjach, a najlepiej o szybszym przejściu na emeryturę. Niestety, nikt nie ma zamiaru uczyć się fachu Smokmistrza, a jego jedyny służący to chodzące nieszczęście! Jakby tego było mało, w zamku Mirkona zjawia się wiking Maciej, który na siłę chce zeswatać go ze swoją córką Gertrudetą... Czy Mirkon sprosta, czekającym go wyzwaniom? Czy odnajdzie zastępcę godnego miana nowego smokmistrza? Dowiecie się już niebawem!
 
Zapraszamy na interaktywne przedstawienie "Smokmistrz" - baśniowe widowisko o wikingach!
 
Po przedstawieniu na dzieci czekają niespodzianki przygotowane przez Fun Park Gdynia oraz Sweet Scandinavia.

Opinie