• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Rodzinne Jam Session w Empire Music

Zapraszam Was serdecznie na nasz "Rodzinny Warsztat Świąteczny - Muzyka i Radość Wspólnego Tworzenia!".

kwi 14

niedziela, godz. 10:00, 11:30

bilety 48 zł
ulgowy 19 - 37 zł
Kup bilet

w każdą środę (do 26.06), godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 180-220 zł
To wyjątkowa okazja, abyście wraz z Waszymi dziećmi mogli spędzić magiczne Święta pełne muzyki, radości i kreatywności razem z nami. Czym jest nasz Rodzinny Warsztat Świąteczny? To odpowiedź na Wasze pragnienie stworzenia wyjątkowej atmosfery świąt poprzez wspólne muzykowanie i tworzenie. Chcemy, aby dźwięki stały się nicią, która połączy nasze serca w radosne harmonie. Co Was czeka na tym wyjątkowym spotkaniu? 

Razem zagramy na instrumentach: Rodzice i dzieci zasiądą razem, aby tworzyć magiczne dźwiękowe mozaiki. Instrumenty staną się naszymi narzędziami do wyrażenia świątecznej radości. 
Poznamy tradycje muzyczne: Razem odkryjemy bogactwo dźwięków charakterystycznych dla okresu świątecznego i zanurzymy się w wyjątkowej atmosferze, poznając różne style muzyczne. 

Tańczymy w rytm świąt: Nie tylko będziemy śpiewać i grać, ale również razem tańczyć, wprowadzając ruch do naszego muzycznego świętowania. 

Tworzymy własne aranżacje: Przy pomocy eksperymentów i improwizacji stworzymy unikalne aranżacje świątecznych melodii. 

Radosna twórczość dla całej rodziny: Wprowadzimy elementy teatru i improwizacji, dzięki którym każdy z Was będzie mógł wnieść swój wkład do naszego wspólnego dzieła. Nie potrzebujecie wcześniejszego doświadczenia muzycznego. Wystarczy, że macie otwarte serca i chęć do wspólnego tworzenia! Zapraszamy Was do zapisów wraz z Waszymi dziećmi, abyśmy mogli razem stworzyć wyjątkową, świąteczną magię.

Start: 13:00
Koszt dziecko: 30zł 
Dorosły: 20zł
Dzieci do 3-go roku życia - wstęp darmowy!
Link do zakupu biletów

Na nasze wydarzenia obowiązują bilety. Jeśli ktoś z Państwa planuje kupić bilet na miejscu, prosimy najpierw o kontakt telefoniczny, żeby upewnić się czy na pewno są miejsca!

Na wydarzenie zapraszamy maksymalnie 20 minut przed rozpoczęciem. 
W związku z brzydką pogodą na salę zapraszamy w obuwiu zmiennym.  

Do zobaczenia!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20-30 zł
Ceny biletów:
Dziecko: 30zł
Dorosły: 20zł
Dzieci do 3-go roku życia - wstęp darmowy!

Zakup biletów przez portal Evently.pl
https://evently.pl/events/3397-rodzinne-jam-session

Jeśli ktoś z Państwa planuje kupić bilet na miejscu, prosimy najpierw o kontakt telefoniczny, żeby upewnić się czy na pewno są miejsca.

Opinie