stat

Rejs jachtem ALF - Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to największe wydarzenie dla projektów europejskich w Polsce.

maj 29-30

sobota - niedziela, godz. 12:00

Wstęp wolny
Beneficjenci funduszy europejskich już po raz szósty otwierają drzwi swoich projektów, oferują zniżki, bezpłatne wejścia lub prezentują projekty zrealizowane dzięki środkom unijnym.

W Sopocie ze środków europejskich z Programu Operacyjnego RPO WP 2007 - 2013 skorzystało molo. Dzięki wsparciu funduszy europejskich powstała przystań jachtowa przy głowicy Mola.

W tym roku dzięki DOFE można przeżyć niezwykłą morską przygodę! W niedzielę 12 maja w godz. 11:00 - 15:00 odbędzie się 5 bezpłatnych 40-minutowych rejsów po Zatoce Gdańskiej jachtem ALF z przystani jachtowej przy molo w Sopocie.

Informacja o biletach

Uwaga! Warunkiem udziału w rejsie jest zaproszenie na konkretny rejs, które można otrzymać po przesłaniu na adres alf-rejs@molo.sopot.pl zgłoszenia zawierającego: imię, nazwisko, wiek (osoby niepełnoletnie tylko pod opieką dorosłych) oraz wskazanie godziny rejsu (11, 12, 13, 14 lub 15).

Z jednego adresu e-mailowego można zgłosić maksymalnie 5 osób.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.