stat
Impreza już się odbyła

Rejs Cyrkowych Atrakcji

Jak żonglować piłeczkami trzymając wirujący talerz? To wiedzą tylko zręczni cyrkowcy! Ten rejs będzie wyjątkowy za sprawą animatorów z Circus Mosaic, który przybliżą dzieciom fantastyczny świat cyrku. Pozwól Twojemu dziecku odkrywać swoje możliwości przy okazji świetnej zabawy!

kwi 21

środa, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 70-170 zł
Kup bilet
Witamy w cyrku! Podczas warsztatów prowadzonych przez profesjonalnych animatorów Twoje dziecko pozna swoją zręczność i kreatywność. Będą to wesołe zabawy rozbudzające wyobraźnię: balonowy siłacz, bitwa na kolory, cyrkowy berek, zabawy z liną, kolorowymi piłeczkami i wstążkami. Mali cyrkowcy będą się uczyć klaunady, przygotują zaczarowany rekwizyt i dowiedzą się jak samemu zrobić piłeczki do żonglowania.

Warsztaty cyrkowe to też nauka żonglowania, utrzymywania wirujących talerzy, diabolo, i chodzenie na niskich szczudłach. Te aktywności to nie tylko świetna zabawa! Pobudzają wyobraźnię dzieci, uczą koncentracji i współpracy. A na zakończenie dla wszystkich młodych cyrkowców pyszna wata cukrowa! Kulminacyjnym punktem programu będzie cyrkowa parada w wykonaniu uczestników rejsu, podczas której dzieci kolorowo ubrane przejdą po statku. Będzie głośno i kolorowo!

Chwilę wolnego czasu warto wykorzystać na rodzinne delektowanie się urokiem morza na pokładzie otwartym i z nowymi umiejętnościami wrócić do domu.

W cenie od 99 zł/dziecko i 169 zł/dorosły:  
rejs promem; 

kabina 2-os. lub 4-os. wewnętrzna z łazienką i TV (na cały czas rejsu); 

obiad w formie szwedzkiego stołu z napojami;

atrakcje dla dzieci zgodnie z programem; 

rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem;


Dodatkowo płatne:

bufet kolacyjny All Inclusive za 70 zł/dorosły + dziecko do 6 lat gratis.

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 4-12 lat.

Animacje dostępne są dla dzieci pod opieką osoby dorosłej (rodzica). Opiekunowie (rodzice) odpowiedzialni są za bezpieczeństwo swoich podopiecznych.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.