• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Regeneracja na Kaszubach - weekend z kundalini jogą, mindfulness i TRE

Jeśli potrzebujesz odpocząć od zgiełku miasta i naładować akumulatory w naturze, to zapraszamy cię na regenerujący weekend w malowniczym otoczeniu kaszubskiej zieleni, w doborowym towarzystwie, z wyjątkową kompozycją skutecznych technik relaksacyjnych i narzędzi rozwoju. Mindfulness pomoże rozbudzić uważność, TRE® pozbyć się napięć, a kundalini joga podnieść poziom energii po wyczerpującej wiośnie.

Będzie krąg integracyjny, medytacje, spacery, oddech, wieczór z intonowaniem mantr. Do tego istnieje możliwość skorzystania z indywidualnych sesji masażu Kobido czy Access Bars w preferencyjnych cenach (tylko dla uczestników wydarzenia). Ten urozmaicony program będziemy realizować jednak niespiesznie, bez presji. Będzie czas na wspólną praktykę i czas wolny - przestrzeń tylko dla siebie.

Do dyspozycji mamy salę warsztatowa, ale też łąki, lasy, a oprócz stawów, w niewielkiej odległości piękne i czyste jezioro. Można tam usłyszeć żurawie i liczne ptaki śpiewające, pluskające ryby. Można też samemu się popluskać...

KIEDY?
Weekend 28 - 30.06
Zaczynamy w piątek o 17:00.
Kończymy w niedzielę po obiedzie o 15:00.
Szczegółowy harmonogram już wkrótce!

GDZIE?
Więcej niż 7 Stawów
ul. Słonecznikowa 11, Kozia Góra na Kaszubach

REZERWACJA MIEJSCA
Miejsce rezerwuje zgłoszenie na nr: 502 269 986, katarzyna.a.jaworska@gmail.com i wpłata zadatku 400 zł na konto: TĘCZA ZMIAN: 51 1140 2004 0000 3102 8188 9835 tytułem 'warsztat regeneracja'. Wpłata jest bezzwrotna. Możesz znaleźć inną osobę na twoje miejsce.
Cena obejmuje:
2 noclegi, 6 posiłków
9 sesji grupowych: (trwających od 60 do 90 minut)

Szczegółowy harmonogram już wkrótce!

CO ZABRAĆ?
Weź ze sobą matę do jogi, kocyk (coś do okrycia się na relaksie), ew. poduszkę do siedzenia.

KTO PROWADZI SESJE?

Katarzyna Jaworska
Nauczycielka kundalini jogi, instruktorka Akademii Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych, arteterapeutka, nauczycielka szwedzkiej metody rozwoju osobistego przez malowanie intuicyjne Vedic Art, konsultantka Metafizycznej Anatomii (techniki uwalniania traumy emocjonalnej). Od 12 lat prowadzę regularne zajęcia jogi, relaksacji, stacjonarne i wyjazdowe warsztaty rozwoju przez sztukę i pracy z ciałem oraz sesje indywidualne.

Marta Reszko
Jestem psycholożką, coachem Non-dual oraz certyfikowaną nauczycielką MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). Prowadzę kursy redukcji stresu MBSR, dni uważności oraz spotkania medytacyjne i indywidualne konsultacje. Prywatnie od ponad 20 lat pasjonuje mnie rozwój osobisty i duchowy poprzez medytacje różnych nurtów, pracę z ciałem, oddechem i emocjami, m.in. w nurtach mindfulness, non-dual, embodiment.

Ewa Rymar
TRE® Provider, Praktyk Access Bars®, Praktyk pracy z ciałem w nurcie łagodnego dotyku. W tym co robię fascynuje mnie to, jak praca z ciałem może poprawić relację z samym sobą i sprawić, że życie jest przyjemniejsze i pełniejsze. W zgodzie ze sobą. Tego uczę moich klientów. Prywatnie praca z ciałem otwiera mi możliwość rozwoju, ale też daje uważność na to co dzieje się dokoła mnie, budując świat w równowadze.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  1200 zł
 • Kontakt
  536-965-595
 • Przedsprzedaż
  1050 zł
Przedsprzedaż trwa do 20.05

Koszt dotyczy weekendu 28 - 30.06
Zaczynamy w piątek o 17:00.
Kończymy w niedzielę po obiedzie o 15:00.

w każdą niedzielę (do 30.06), godz. 13:00

Gdańsk,
bilety 89 zł

Opinie