stat
Impreza odwołana

Redukcja napięć i stresu metodą TRE

Ruszamy z zapisami na warsztat redukcji napięć i stresu metodą TRE. W naszym Centrum tę innowacyjną metodę wzbogaciliśmy o dźwięki mis i gongów tybetańskich, które towarzyszą uczestnikom przez cały warsztat oraz zwieńczają spotkanie sesją relaksacyjną na koniec.

w każdą środę (od 01.04 do 24.06.2020), godz. 19:00 - 20:00

bilety 70 zł
Czym jest metoda TRE?
Celem stosowania TRE jest przywrócenie ciała do naturalnej równowagi, w której wszystkie układy (neurologiczny, biochemiczny, anatomiczny) pracują w harmonii. Wyjątkowa skuteczność tej metody polega na tym, że uwalnianie napięć odbywa się w takim tempie, jakie ciało jest w stanie zintegrować a w miarę uwalniania wzorców napięciowych polepsza się stan emocjonalny człowieka. Wibracje powodują obniżenie napięcia wszystkich tkanek, na nowo uczą dialogu z własnym ciałem, pomagają być tu i teraz. Efektem ich stosowania jest uczucie przyjemnej obecności w ciele."

Co dodają misy i gongi?
Uczestnicy leżąc w wygodnych pozycjach, poddają się harmonizującemu działaniu fali dźwiękowej, która usuwa zmęczenie, regeneruje oraz odświeża ciało i umysł. Odpowiednio dobrane, delikatne i odprężające tony mis i gongów wprowadzają w stan swoistego półsnu, zapewniając głębokie odprężenie, harmonizację oraz wyciszenie.

Inspirujący warsztat prowadzony przez profesjonalistów - Magdalenę Kwaśniewską- Tafel z RemediuM - Centrum rozwoju oraz Jakuba Leonowicza z Masaż Relaks Dźwięk

Zapisy oraz więcej informacji:
centrum@jogapilates.pl
www.jogapilates.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij