• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Ralph Kaminski KORA (1 opinia)

pop

Ralph Kaminski sięgnął po ponadczasową twórczość Kory i grupy Maanam. Jesienią tego roku artysta wyruszył w trasę promującą swój najnowszy album, zatytułowany po prostu KORA, odwiedzając kilkanaście polskich miast. Koncerty okazały się tak dużym sukcesem, że większość z nich została wyprzedana niedługo po ogłoszeniu.

15 października 2021 r. ukazała się nowa płyta Ralpha Kaminskiego zatytułowana KORA. Ralph sięgnął po ponadczasową twórczość Kory i grupy Maanam, przepuszczając ją przez filtr intymności. Utwory zyskały nie tylko nowe aranżacje, ale także dzięki swoistej dekonstrukcji dokonanej przez artystę, udało się z nich wydobyć nowe tropy i znaczenia. Na krążku znajdziemy zarówno ponadczasowe przeboje, jak choćby Wyjątkowo zimny maj czy Po prostu bądź, jak i piosenki mniej znane. Zdecydowanie nie jest to typowy cover album.

pop - koncerty w Trójmieście


Ralph o płycie: Od dawna moim marzeniem było zmierzenie się z piosenkami zespołu Maanam i tym samym uczczenie pamięci oraz oddanie hołdu Korze. To pierwszy projekt, w którym sięgam po repertuar innego artysty. Piosenki Kory są mi ogromnie bliskie album Róża był pierwszym, którego słuchałem w wieku 4 lat, leżąc na dywanie i odtwarzając w kółko kasetę. KORA to opowieść o tęsknocie i głodzie miłości. Wybrane utwory odzwierciedlają nastroje dzisiejszych czasów.
Główną inspiracją powstania albumu był koncert-spektakl KORA, który Ralph zaprezentował na tegorocznym Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

W pracy przy aranżacjach oraz podczas nagrań w studio, towarzyszyli Ralphowi znakomici muzycy: Bartek Wąsik fortepian, wokale, Michał Pepol wiolonczela, wokale, Wawrzyniec Topa bas, skrzypce, wokale, Paweł Izdebski gitara, wokale, Wiktoria Bialic perkusja, wokale. Nagrania zostały zrealizowane na tzw. setkę, dzięki czemu udało się zachować koncertową energię.
Regulamin imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  119 - 169 zł
Bilety w cenach: 119 zł (strefa C), 139 zł (strefa B ), 169 zł (strefa A).
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl.
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Opinie (1)

 • koncert Gdynia Ralph Kamiński KORA

  Świetny koncert Utalentowany fajny skromny facet dostarczył super emocje dla publiczności Ralph wróć z koncertem jeszcze do Trójmiasta! Pomimo dość drogich biletów poszłabym jeszcze raz Super!!!!

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.