• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Queen Symfonicznie

Queen Symfonicznie

"Muzyka zespołu QUEEN symfonicznie" w wykonaniu Alla Vienna, chóru Vivid Singers i Mariusza Ostrowskiego to jedyny w swoim rodzaju projekt z pogranicza gatunków, łączący symfoniczne pierwiastki muzyki zespołu Queen z rockowym potencjałem orkiestry salonowej i majestatycznego, 21-osobowego chóru.

Alla Vienna to orkiestra złożona z siedmiu instrumentalistów, dysponujących bogatym dorobkiem artystycznym i estradowym, związanych z Filharmonią Łódzką im. A. Rubinsteina i Filharmonią Świętokrzyską. Występuje pod dyrekcją zastępcy koncertmistrza Filharmonii Łódzkiej - Marty Niedźwieckiej.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Mieszany Chór Kameralny "Vivid Singers" powstał w lutym 2005 roku dzięki ogromnemu zaangażowaniu dyrygenta Dawida Bera i 17 młodych muzyków, których połączyła wspólna pasja i zamiłowanie do śpiewu. Ich różnorodny, nieustannie rozszerzany repertuar obejmuje głównie muzykę chóralną a cappella wielu epok, od renesansu po kompozycje XX i XXI-wieczne oraz pieśni negro spirituals i opracowania standardów muzyki rozrywkowej. Chór współpracuję z Filharmonią Łódzką im. A. Rubinsteina.

Mariusz Ostrowski
Aktor Teatru im. S. Jaracza w Łodzi, absolwent łódzkiej PWSFTviT (2005). Na scenie dramatycznej zadebiutował już w 2002 r. tytułową rolą w "Kordianie" w reżyserii Andrzeja Rozhina w Teatrze Polskim w Szczecinie. Za role teatralne został wyróżniony Brylantem Dziennika Łódzkiego - nagrodą dla młodego aktora (2006) oraz Nagrodą Teresy Nawrot na XXIII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi (2005). Na dużym ekranie zadebiutował główną rolą męską w filmie "SPAM" w reżyserii Radosława Hendla, film został doceniony i kilkukrotnie nagrodzony. Kolejny film fabularny w jego dorobku, to przejmujący obraz Mariusza Grzegorzka pt. "Jestem Twój" (2009), w którym aktor zagrał główną rolę męską. Film został świetnie przyjęty przez publiczność i krytykę. "Jestem Twój" był zakwalifikowany do głównych konkursów na: World Film Festival w Montrealu (światowa premiera), World film Festiwal w Pusan - Korea oraz FPFF w Gdyni. Aktor jest także uzdolniony muzycznie i wokalnie, dwukrotnie wygrał Festiwal FAMA w Świnoujściu w 2003 r. i 2005 r. oraz zakwalifikował się do finału Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2004 r.

Więcej informacji, zdjęcia oraz filmy na stronach -
www.facebook.com/ProjektQueenSymfonicznie
www.queen.allavienna.pl/

Opinie