• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Punk GIG: Offensywa / Danziger / Plan Minimum

Paszcza Lwa zaprasza 18 marca na Punk GIG: Offensywa / Danziger / Plan Minimum.

cze 28

piątek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
OFFENSYWA (punk rock, Szczecin)
OFFENSYWA to koncertowa petarda ze Szczecina prezentujaca nowoczesne podejscie do punk rocka, bez kompleksów penetrujaca meandry polskiej sceny muzycznej.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Offensywa to:
*Zwyciezca krajowych eliminacji do Przystanku Woodstock (2013)
*Finalista Jarocinskich Rytmów Mlodych (2015)
*Połfinalista Must Be The Music - Tylko Muzyka (2013)
Zespół wystąpił kilkukrotnie na Przystanku Woodstock (Duza Scena - 2013, Pokojowa Wioska Kryszny - 2012, 2014, 2019) oraz na Jarocin Festiwal (Duza Scena - 2015, Mala Scena - 2014, 2016)., supportowal RISE AGAINST (Chicago, Illinois) w klubie Progresja w Warszawie (2015) oraz ANTI FLAG (Pittsburgh, Pennsylvania) na koncercie w Poznaniu w roku 2017. Kapela uczestniczyla w ogólnopolskiej trasie kocertowej "Projekt Punk" u boku Farben Lehre i The Analogs na przelomie 2015/2016 roku.

Oprócz setek koncertów w kraju zespól koncertowal równiez poza granicami na Ukrainie, w Niemczech, Czechach, Szwajcarii, Holandii oraz Wielkiej Brytanii.
https://www.facebook.com/OFFENSYWAPL
https://www.youtube.com/watch?v=Zuj_XiqDn5Q

DANZIGER (melodic punk, Trójmiasto)
Danziger to trzyosobowa kapela z Gdańska, grająca melodyjnego punka. Zespół powstał w 2016 roku, wydał dwie EPki i długogrającą płytę "Hate Us!", której pozytywne recenzje ukazały się we wielu punkowych zinach i w prasie katolickiej. Hobby członków zespołu to obrażanie uczuć religijnych. Na 2023 rok Danziger szykuje nową płytę!
facebook.com/danzigerband
https://www.youtube.com/watch?v=45v1mEan4WY

PLAN MINIMUM (metal/punk, Trójmiasto)
Plan Minimum to gdański zespół założony w 2018 przez byłych członków kapel Hateseed i Inner Reflection. Muzyka PM to energiczne, melodyjne numery zakorzenione w stylistyce kalifornijskiego punk rocka (Bad Religion, Offspring) z mocnymi wpływami metalu i hard rocka. Teksty skupiają się na emocjach, sceptycznym kwestionowaniu rzeczywistości i odnajdywaniu swojej roli w życiu. Zespół wydał debiut "Atak serca" w 2019 roku i obecnie nagrywa drugi album.
https://www.facebook.com/planminimum
https://planminimum.bandcamp.com/

Opinie