• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana

Przejmij kino ze swoją paczką! Seanse Prywatne

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Sieć kin Helios przygotowała dla widzów fantastyczną ofertę. Od piątku, 3 lipca każdy kinoman będzie miał możliwość zakupu Seansu Prywatnego dla siebie i swoich bliskich! To znakomity pomysł na niepowtarzalnie spędzony czas w znanym sobie gronie!

kwi 24

środa, godz. 18:00

bilety 38,90 zł
przedsprzedaż 28,90 - 36,90 zł
kwi 24

środa, godz. 18:00

bilety 38,90 zł
przedsprzedaż 28,90-36,90 zł
Idea seansów prywatnych narodziła się z troski o jak największy komfort widzów, a także z uszanowaniem ich indywidualności. Od 3 lipca w kinach Helios jest możliwe wykupienie seansu na wyłączność i obejrzenie wybranego przez siebie filmu (z listy najciekawszych tytułów ostatnich miesięcy) w gronie przyjaciół i rodziny. Po uprzednim zakupie seansu (on-line, w aplikacji, kiosku lub kasie), decyzję dotyczącą tytułu trzeba będzie przekazać obsłudze kina przed rozpoczęciem pokazu. 

W seansie może wziąć udział nawet jedna osoba lub spora grupa przyjaciół, z zastrzeżeniem, iż zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, liczba widzów nie może być większa niż połowa miejsc dostępnych w sali.

Cena minimalna Seansu Prywatnego (do 20 widzów w sali) wynosi 200 złotych. W przypadku zakupu seansu przez internet, doliczana jest opłata internetowa.

Szczegóły oraz regulamin dostępne są na stronie www.helios.pl/seansprywatny.

Już czas przejąć kino ze swoją paczką i doświadczyć jedynego w swoim rodzaju przeżycia. Do zobaczenia na filmowych seansach w naszym kinie!

Informacja o biletach

Cena minimalna Seansu Prywatnego (do 20 widzów w sali) wynosi 200 złotych

Opinie