• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Premiera inwestycji Małokacka w Gdyni

Zapraszamy na premierowy pokaz inwestycji Małokacka w Gdyni. Projekt będzie można obejrzeć na żywo w sobotę, 24 lutego.

Małokacka to projekt łączący rodzinny charakter z niezmiennie wysoką jakością Invest Komfort oraz dbałością o wygodę życia przyszłych lokatorów i spełnianiu ich potrzeb. Inwestycja idealnie wykorzystuje atuty Witomina - sąsiadującej ze Śródmieściem, jednej z najbardziej zalesionych dzielnic Gdyni. W okolicy znajduje się pełna infrastruktura, w tym: szkoły, przychodnie, basen, siłownia oraz liczne sklepy.

Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji nowoczesną strefę fitness z przestrzenią cardio oraz częścią do treningu personalnego, a także funkcjonalnie zaaranżowany taras widokowy na ostatnim piętrze, z wyjątkową funkcją relaksu, plenerową kuchnią oraz kreatywnym placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców. To nowa perspektywa na Zatokę Gdańską, Gdynię i zacieśnianie relacji sąsiedzkich.

W trakcie dni otwartych zaprezentujemy m.in. architekturę, wnętrza i części wspólne inwestycji. Będzie można też obejrzeć przykładowe mieszkania, które zostały wykończone pod klucz. Rzemieślnicze akcenty obecne są na każdym kroku, dodając przestrzeniom wyjątkowego charakteru i definiując ich niepowtarzalny styl. Niewątpliwym atutem realizacji jest drewniana rzeźba autorstwa artystki wizualnej Anny Bery. Praca swą biomorficzną formą oddziałuje na zmysły i sprawia, że mieszkańcy Małokackiej na co dzień mogą obcować ze sztuką.

Na miejscu będą obecni opiekunowie Klienta, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania gości. Dodatkowo, w ramach atrakcji towarzyszącej przygotowaliśmy wystawę autorskiej ceramiki Invest Komfort. Dla najmłodszych gości wydarzenia zaplanowaliśmy animacje.

Invest Komfort zaprasza 24 lutego w godzinach od 9:00 do 15:00, aby zobaczyć, co czyni z Małokackiej unikat.
Na wydarzenie obowiązują zapisy na stronie malokacka.pl.

Opinie