• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Poznaj Narzędziownik Partycypacji

Czy czytałeś_aś już nasz Narzędziownik Gdańskich Partycypacji (https://tiny.pl/d75gk)? Niezależnie od odpowiedzi, zapraszamy na spotkanie ze współautorami, na którym opowiemy więcej o procesie jego powstawania i o zagadnieniach, które zawiera. Spotkanie na temat procesu poprawy lokalnego dialogu odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 17:00 w Centrum Dolna Brama 8 w Gdańsku na Dolnym Mieście.

11 marca - 30 czerwca 2024, godz. 10:00

Wstęp wolny
cze 10-14

poniedziałek - piątek

bilety 2400 zł
ulgowy 2000 zł
Daj nam znać, że przyjdziesz:
https://forms.gle/bhx5REXi4hkemHf17

W gronie eksperckim, przy współudziale aktywnych mieszkańców i mieszkanek, zastanawialiśmy się nad stanem procesów partycypacyjnych w mieście, szukaliśmy także nowych rozwiązań włączających innych we współdecydowanie o szeroko rozumianej przestrzeni i polityce miejskiej.

Jak wyglądała ta współpraca i co dał wspólny namysł? Opowiemy o tym podczas spotkania, dzieląc się perspektywą osób facylitujących proces i biorących w nim udział. Podczas wydarzenia chcemy też porozmawiać na temat współpracy między samorządem a stroną społeczną oraz zastanowić się nad sprawczością i tym, jak jej nie zgubić w procesie, który nie jest umocowany przepisami prawa.

Przeczytaj więcej o projekcie: https://fundacjarc.org.pl/projekty/decydujmy/
Projekt DecydujMY! Zwiększanie wpływu Młodych i Dorosłych na życie w Gdańsku finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny.

Do zobaczenia!

Opinie