• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Powrót do swego wewnętrznego domu

Warsztat muzykoterapeutyczny "Powrót do swego wewnętrznego domu" to połączenie koncertu muzyki medytacyjnej z technikami terapeutycznymi opracowanymi przez amerykańskiego terapeutę Johna Bradshawa.

w każdy poniedziałek (do 27.06), godz. 18:00 - 21:00

Wstęp wolny
cze 24-26

piątek - niedziela, godz. 18:00

bilety 249 zł
przedsprzedaż 229 zł
Spotkaj się ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Poznaj jego potrzeby. Porozmawiaj, przytul, przypomnij sobie, co dla ciebie jest ważne, o czym marzysz. Spotkaj się sam ze sobą, tam gdzie myślenie magiczne spotyka się z tu i teraz.

"Powrót do swego wewnętrznego domu" to ok 1.5-2 godzinny warsztat mający formułę koncertu muzyki relaksacyjnej (misy tybetańskie, gongi, klarnety, gitary, elektronika), podczas którego prowadzona będzie medytacja dotycząca spotkania z wewnętrznym dzieckiem. Jest to rodzaj głębokiej pracy wyobrażeniowej, która pomaga pozbyć się poczucia winy, złości czy niskiej samooceny. "Powrót do swego wewnętrznego domu. Jak odzyskać i otoczyć opieką swoje wewnętrzne dziecko" to najbardziej znana, tłumaczona na wiele języków książka Johna Bradshawa - słynnego amerykańskiego psychoterapeuty, autora licznych książek psychologicznych oraz poświęconych zagadnieniom związanym z rozwojem duchowym czy podejmujących temat funkcjonowania poszczególnych członków w rodzinach dysfunkcyjnych.

Prowadzący: Borys Kossakowski - psycholog, muzyk, improwizator, autor piosenek, gra na klarnetach, gitarze i instrumentach elektronicznych. Jako terapeuta CPMZM korzysta z elementów filozofii Gestalt, teorii schematów, terapii egzystencjalnej i terapii ericksonowskiej.

Jakub Leonowicz - tworzy i gra muzykę pomiędzy alternatywą a medytacją. W swojej pracy opiera się na technikach medytacyjnych, relaksacyjnych i pracy na tkankach głębokich (masaż misami). Współpracuje z nauczycielami jogi, psychoterapeutami, twórcami gier, death metalowcami.

Warsztaty odbędą się w dwóch terminach:
10.12.2021 o godz. 19.00
11.12.2021 o godz. 10.00


Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: klinika@mostyzamiastmurow.pl
lub pod numerem telefonu: 505-450-350.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.