• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
PATRONAT

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: Dom - Mieszkanie - Wnętrze (2 opinie)

Kolejna edycja jednego z najważniejszych dla branży nieruchomości wydarzeń na Pomorzu i okazja do korzystnych zakupów będzie miała miejsce już 13-14 kwietnia, w Polsat Plus Arenie Gdynia!

Na targi przygotowano:
- najlepsze, aktualne oferty deweloperskie : domy i mieszkania w Gdańsku, Gdyni, Sopocie oraz małym Trójmieście Kaszubskim ( ARS VIVENDI DEVELOPMENT, EKODEWELOPER, SPARTAN DOMY, WHITE WOOD NIERUCHOMOSCI, PG INVESTMENT, ORLEX INVEST, SQUREHOMES, FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, JDK INVEST, GOLDEN HOME i wielu innych)
- inwestycyjne oferty z Europy południowej ( GESTALI HOME, RO SPAIN, TM REAL ESTATE GROUP, LUXORIA NIERUCHOMOŚCI, CYPRUS WAVE )
- ekologiczne nowinki w budowie domów oraz najnowsze trendy związane z optymalizacją energetyczną gospodarstwa domowego ( DANWOOD, MILDO DOMY, FIDES DOMY, EXPOBUD, EURO - MEGA, ECO SYNERGIA, SALUS EXPO, ELTROX, DACH4U )

Ponadto każdy z odwiedzających będzie mógł:
- zbadać swoją zdolność kredytową i dopasować optymalne finansowanie z ekspertami z PHINACE SA
- poradzić się architekta w zakresie wykończenia, stylizacji i najnowszych trendów aranżacji wnętrz ( CASTORAMA, MARKISOL, TILES)
- odebrać bezpłatny katalog inwestycji mieszkaniowych, w którym swoje aktualne realizacje zaprezentują: ACCIONA, ATAL, ARS VIVENDI, EKOLAN, ROBYG, NDI DEVELOPMENT, MARVIPOL DEVELOPMENT, TS INVEST , HUMBAKA, JHM DEVELOPMENT, UNIDEVELOPMENT, MASKO INVEST i inni .

W programie także:
- prelekcje i wykłady na temat inwestowania w nieruchomości oraz debata ekspercka podsumowująca aktualną sytuację na rynku mieszkaniowym i jego perspektywy w obliczu zapowiadanych programów rządowych

Szczegółowy program wydarzenia już niebawem na stronie organizatora
www.mieszkaniowetargi.pl

Pomorskie Targi Mieszkaniowe DOM MIESZKANIE WNĘTRZE objęte zostały honorowym patronatem: Marszałka Województwa Pomorskiego, Prezydenta Miasta Gdyni i Burmistrza Rumi.

Partnerami wydarzenia są: Ars Vivendi Development, SPPON, Instytut Dewelopera oraz 3D
ESTATE.

Wstęp na targi, parking przed halą oraz materiały targowe są bezpłatne dla zwiedzających. Zapraszamy! 13 kwietnia (sobota) od 10 do 17 oraz 14 kwietnia (niedziela) od 10 do 16

Opinie (2) 2 zablokowane

 • Byłam na takich targach jako potencjalny klient raz.

  Skonstatowałam po wyjściu - które nastąpiło po kilkakrotnym obejściu sali i przystawaniu na stoiskach z dopytywaniem - że straciłam czas.
  A wybrałam się tam w konkretnym celu: znaleźć mały dom szeregowy albo mieszkanie, aktywami dysponowałam. Dlaczego odeszłam z kwitkiem?
  Okazało się że oferta jest szczuplejsza niż wg ogłoszeń czy bezpośrednio w firmach. Firmy reprezentowane były przez osoby mało kompetentne i mało zorientowane, do tego po prostu... zestresowane i antypatyczne. Wypchnięto chyba na te targi co mniej cenionych pracowników i z resztkami z oferty a ci odreagowywali na klientach (uroili sobie klienta idealnego: bogacza z walizką gotówki i próbowali go wypatrzeć).
  A ja w efekcie kupuję mieszkanie ale z rynku wtórnego i też - co ważne - bezpośrednio, nie przez blokującego porozumienie pośrednika (ale to inny temat).

  • 3 3

 • No jak to, wejscie za darmo? zawsze bilety były...

  • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • quiz , warsztaty , targi , dni otwarte
  kwi 11-12
  czwartek - piątek, g. 8:30 - 16:00
  Gdańsk, Gdański Uniwersytet Medyczny
  Dni Otwarte GUMed
 • warsztaty , targi
  kwi 13-14
  sobota - niedziela, g. 11:00
  Gdańsk, Plenum
  Panato Targi sztuki & designu