• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Polsat Hit Festiwal 2024 - Dzień 2

24 i 25 maja w Operze Lesnej odbędzie się Polsat Hit Festiwal 2024 - dwa dni największych przebojów i wyjątkowych jubileuszy. Ruszyła sprzedaż biletów!

To już tradycja, że w ostatni weekend maja Sopot staje się stolicą polskiej piosenki, a na deskach Opery Leśnej występują największe gwiazdy sceny muzycznej. To wszystko dzięki Telewizji Polsat, która przygotowała dla sopockiej widowni oraz widzów przed telewizorami dwa dni pełne muzyki podczas Polsat Hit Festiwal. Dla wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w koncertach na żywo mamy świetną informację, właśnie ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie.

festiwal muzyczny - koncerty w Trójmieście


24 i 25 maja w Sopocie znowu będzie rozbrzmiewać polska muzyka! Na scenie wystąpią wykonawcy, którzy w ubiegłym roku sprzedali najwięcej płyt oraz ci, których przeboje królowały we wszystkich rozgłośniach radiowych, wśród nich: Doda, Smolasty, Blanka, Margaret, Lanberry&Tribbs, Dawid Kwiatkowski, Roxie Węgiel i inni wspaniali artyści.

Polsat SuperHit Festiwal 2024 - biletyPodczas festiwalu nie zabraknie również niezwykłych jubileuszy pełnych emocji oraz wzruszających duetów. W tym roku w Sopocie świętować będzie między innymi Golec uOrkiestra, z którymi na góralską nutę zaśpiewa zaskakująca plejada gości: Kuba Badach, Cleo, Enej, Gromee i inni. Będziemy również celebrować "Dwudziestkę" króla disco Danzela. W kolejnym jubileuszu usłyszymy piosenki Majki Jeżowskiej, które kochają dzieci od 5 do 105 lat, w specjalnym rockowym wykonaniu. Wielkim wydarzeniem będzie także jubileusz 30-lecia na scenie Andrzeja Piasecznego.

Na widzów czeka również sentymentalna podróż w przeszłość - specjalna część koncertu poświęcona artystom, którzy zadebiutowali w Polsacie. Wśród nich Ania Dąbrowska, zespół Zakopower, Kuba Badach czy Enej, który rozpoczął swoją karierę dzięki zwycięstwu w programie Must be the Music. Tylko muzyka oraz inni wspaniali artyści.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ zwieńczeniem festiwalu będzie wyjątkowy koncert Wodecki Twist z udziałem najmłodszej generacji artystów tj. Mery Spolsky, Wiktor Dyduła, Natalia i Paulina Przybysz oraz inni. Fani mogli podziwiać to widowisko w Krakowie podczas Wodecki Fest oraz w ramach ubiegłorocznej trasy Męskie Granie, a widzowie Polsatu obejrzą ten wyjątkowy koncert na żywo już w

Polsat SuperHit Festiwal 2024 - program2. Dzień Festiwalu
Debiutowali w Polsacie
sobotę 25 maja.
25 maja, sobota


Zakopower
Kuba Badach
Enej
Ania Dąbrowska

Jubileusz Majki Jeżowskiej
Koncert Platynowy

Smolasty
Blanka
Malik Montana
Skolim
bryska
Cyrko
Wodecki Twist
Mery Spolsky
Wiktor Dyduła

Natalia i Paulina Przybysz oraz inni.

Polsat SuperHit Festiwal 2024 - Dzień 1

Opinie