stat
Impreza już się odbyła

Pokazy semestralne Siemanko

Jak co roku Studio Tańca Siemanko ma ogromną przyjemność zaprosić na pokazy grup trenujących na codzień w dwóch studiach Siemanko. W pierwszej turze zaprezentują swoje umiejętności dzieci oraz młodzież. Druga część to pokazy osób dorosłych i nierzadko ich instruktorów.

lis 19-20

piątek - sobota

Gdańsk, Wrzeszcz
Wstęp wolny
Będzie nam ogromnie miło spędzić ten wyjątkowy, dla wszystkich małych i dużych artystów, dzień razem z wami. Zapraszamy absolutnie wszystkich. Rodziny, przyjaciół, znajomych, tych którzy już są związani ze studiem, a także tych którzy jeszcze nic o nas nie wiedzą. To świetny sposób na spędzenie sobotniego popołudnia w sposób inny niż zwykle. Wszystko odbędzie się w niezwykłym miejscu, widok zapiera dech w piersiach!

Dobra muzyka, niezapomniane wrażenia, wspólna animacja i tona uśmiechu, a nawet wzruszeń gwarantowana. Może i ty złapiesz bakcyla do tańca i dołączysz do Siemankowej rodziny na regularne zajęcia.

I TURA - 18:00 (dzieci i młodzież)
II TURA - 19:30 (dorośli)

Bielty dostępne od 20.01:
- na recepcji 10 zł - ul. Krynicka 7 lub G.Metropolia poziom -1
- przed wejściem w dniu eventu 15 zł

Afterparty:
Info wkrótce

Harmonogram:
Info wkrótce

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.