• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pokaz zamknięcia: Dla Leslie | Przegląd Kina Feministycznego

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Druga edycja Przeglądu Kina Feministycznego w Kinie Kameralnym Cafe odbędzie się między 28.11 - 3.12.Zapraszamy na pokaz zamknięcia - seans filmu "Dla Leslie".

lut 29

czwartek, godz. 18:30

bilety 15 zł
ulgowy 10 zł

w każdą sobotę (od 02.03 do 30.03.2024), godz. 23:00

bilety 25 zł
W ramach Przeglądu zapraszamy na seanse, w których Kobiety są różne: dzikie i zupełnie poukładane, młodsze i starsze, śmiałe i skryte w sobie, wyzwolone i ciągle walczące. Poza pokazami filmowymi odbędą się również spotkania i panele dyskusyjne, a hasło "girl power" wybrzmi wyjątkowo głośno.
Jako Kino, chcemy szczególnie uwidocznić Kobiety w kulturze filmowej, ale przy okazji zaprosić do dyskusji o roli kobiet w dzisiejszym świecie, ich wpływie na współczesną kulturę, ich problemach i sukcesach, a przede wszystkim o tym, czym dzisiaj jest feminizm.

Zapraszamy na pokaz zamknięcia - seans filmu "Dla Leslie".
Rewelacyjna Andrea Riseborough (nominacja do Oscara) w roli zagubionej kobiety, która po wygraniu na loterii upada na dno - czy uda jej się od niego odbić? Film opowiada o trudach które spotykają każdego, a przewrotność życia zawsze jest niespodzianką. Daje też jednak nadzieję, że dobrzy ludzie na naszej drodze mogą zmienić wszystko.

O filmie:
"Dla Leslie"
Dramat, USA
Wygrana na loterii może zmienić życie, ale równie dobrze może jeszcze je utrudnić. Leslie, samotna matka z Zachodniego Teksasu wygrywa na loterii 190 000 dolarów. Zamiast spełnić swoje życiowe marzenie i otworzyć własny lokal trwoni pieniądze na alkohol i narkotyki. Po sześciu latach wraca do rodzinnego miasta bez grosza przy duszy. Leslie szuka sposobu na zbudowanie swojej rzeczywistości na nowo i próbuje zbudować relacje z porzuconym przez siebie synem.
Bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/376311
Do zobaczenia podczas Przeglądu 28 listopada - 3 grudnia!
pełen program: https://fb.me/e/3TQ21tzU9

Organizatorki:
Kino Kameralne Cafe
Fundacja Awareness
diversityPL
Stowarzyszenie Kin Studyjnych
Patrnerki / Partnerzy:
Gutek Film
Nowe Horyzonty
Fundacja Widzialne
Blundstone Polska
Marta Frej

---------------------------------
Kino Kameralne Cafe
ul. Lektykarska 4 Gdańsk
tel. 58 6907075
kontakt@kinokameralnecafe.pl

Opinie