stat
Impreza już się odbyła

Plac Wałowy przyszłości: budowanie w Minecrafcie

Stwórzcie Plac Wałowy Waszych marzeń!

Dolne Miasto w ostatnich latach przeszło wiele zmian. Odnowiono już duży obszar tej historycznej części Gdańska, ale na swoją kolej czeka jeszcze jedno z najważniejszych i najładniejszych miejsc: Plac Wałowy. A już teraz każdy z Was może pokazać, jak będzie wyglądać Plac Wałowy z Waszych snów!

Zapraszamy dzieci i młodzież na wspólne budowanie w Minecrafcie! Podczas sesji zapoznacie się z modelem Starego Przedmieścia w Minecrafcie i będziecie go przebudowywać pod okiem naszych ekspertów.

Kogo szukamy?
Dzieci i młodzież w wieku 7-17 lat lubiących grę Minecraft

Gdzie:
Wydział Rzeźby i Intermediów ASP (Plac Wałowy 15) w Gdańsku

Kiedy: 26 czerwca 2021 r (sobota), podczas wydarzenia "MIASTO, WRACAM"

Sesje będą odbywać się co 2 godziny:


1) 10:00 - 12:00

2) 12:00 - 14:00

3) 15:00 - 17:00

4) 17:00 - 19:00

Wydarzenie bezpłatne. Obowiązują zapisy.

Ważne informacje
W sali będzie 15 jednoosobowych stanowisk komputerowych.
Uczestnicy/uczestniczki zobowiązani są do przedstawienia zgody na udział w wydarzeniu oraz oświadczenia o stanie zdrowia podpisane przez rodzica lub opiekuna prawnego. Na czas trwania sesji uczestnicy/uczestniczki zobowiązani są nosić maseczki oraz przestrzegać regulaminu wydarzenia.

Dostępność
Osoby ze specjalnymi potrzebami proszone są o zgłoszenie potrzeb do 21 czerwca. Możliwe tłumaczenie na język migowy. Wejście do budynku Wydziału Rzeźby i Intermediów ASP jest bezstopowe i szerokie. Toaleta dla osób poruszających się na wózku jest w remoncie.

Organizatorem wydarzenia jest Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku, we współpracy z Instytutem Kultury Miejskiej w ramach akcji "MIASTO, WRACAM"
Wydarzenie jest częścią projektu Game of Gdańsk w ramach UrbCulturalPlanning - dofinasowanego przez Interreg Baltic Sea Region.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.