stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Piotr Polk

Swój charakterystyczny głos wykorzystuje nie tylko w filmach i teatrze. Piosenką zajmuje się niemal od początku swojej kariery, a miłość do muzyki wyniósł z rodzinnego domu. 28 lipca Piotr Polk wystąpi w Amfiteatrze Orana.

Współpracował z Agnieszką Osiecką na przełomie lat 80. i 90. Wziął udział w telewizyjnym programie "Sentymenty", a piosenki z tamtego czasu trafiły na płytę "Pięć oceanów", poświęconą wybitnej autorce. Piotr Polk brał udział we wrocławskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej, śpiewał też w kabarecie Jana Pietrzaka, a dla telewizji przygotował trzy recitale: piosenki angielskiej, francuskiej i niemieckiej.

pop - koncerty w Trójmieście


Szerszej publiczności jako wokalista dał się poznać jesienią 2007 roku w programie telewizyjnym "Jak Oni śpiewają". Zachwycił w nim jury i widzów. Efektem sukcesu był pierwszy album zatytułowany "Polk In Love", który ukazał się rok później.

Scena i muzyka to jego żywioł, dlatego już w 2011 roku ukazała się jego kolejna płyta pt. "Mój Film". Dla Piotra Polka to płyta szczególna i bardzo osobista. Piosenki zostały do niej uszyte na miarę przez wybitnych twórców, należą do nich m.in. Jan Wołek, Wojciech Kejne, Marek Dutkiewicz, a o muzykę zadbali znakomici polscy kompozytorzy: Seweryn Krajewski, Krzesimir Dębski, Włodzimierz Korcz, Jarosław Kukulski i wielu innych.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.