stat
PATRONAT

Piosenki z drugiej ręki (2 opinie)

pop
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Zapraszamy na zupełnie nową, zaskakującą pomysłem trasę koncertową, podczas której widzowie będą mogli na żywo usłyszeć hity z YouTuba w wykonaniu królów parodii i mistrzów Internetu. Na jednej scenie wystąpią: Letni Chamski Podryw, Chwytak & DJ Wiktor, Cyber Marian, Na pełnej oraz gwiazdy łączące światy cyfrowy i telewizyjny - Łobuzy i Sławomir. Po raz pierwszy w historii na największych scenach w Polsce wystąpią największe gwiazdy YouTuba w wybuchowej mieszance parodii, które królują w sieci.

Relacja z imprezy

Najlepszą wizytówką wykonawców są liczby - bohaterów koncertu PIOSENKI Z DRUGIEJ RĘKI subskrybuje w sieci łącznie prawie 4 miliony osób a piosenki, które pojawią się podczas występu obejrzano dotąd blisko 1.500.000 razy.

pop - koncerty w Trójmieście


Podczas koncertu będzie okazja by bawić się przy parodiach hitów: Sarsy, Kamila Bednarka, Modern Talking, PSY, Kraftwerk, Eda Sheerana, czy Akcentu. Zabrzmi m.in. kultowa "Pomidorowa" (53 miliony wyświetleń) w wykonaniu Letniego Chamskiego Podrywu, "Das Maluch" (13 milionów wyświetleń) w wykonaniu Cyber Mariana czy "Ja jem kebaba" autorstwa Na pełnej (18 milionów wyświetleń). Swoje zabawne parodie wielkich hitów zaprezentuje również człowiek z kartonem na głowie czyli Chwytak & DJ Wiktor oraz nie mniej popularny w sieci zespół Jano. Będą też premiery, które pokażą jak doskonale w parodiach czują się Łobuzy czy Sławomir.

Od kilku lat miarą wielkości hitów zarówno tych polskich jak i światowych, jest nie tylko liczba wyświetleń na YouTubie, ale też zaangażowanie fanów i jakość powstających parodii. Przepis jest genialnie prosty - przerobić wielki przebój tak, żeby był bardzo śmieszny, nakręcić "wstrząsający" teledysk i umieścić w sieci. Ich popularność często dorównuje oryginałom, a twórcy stają się częścią popkultury. Rzadko jednak wychodzą ze swojego cyfrowego świata. Teraz dzięki trasie koncertowej Piosenki z Drugiej Ręki będziecie mogli poznać ich bliżej, zobaczyć i posłuchać jak hity z YouTuba brzmią na żywo na wielkiej scenie przed wielotysięczną publicznością.

Hity Internetu, Królowie YouTuba, Mistrzowie parodii razem na jednej scenie. Takiej okazji nie można przegapić!

PIOSENKI Z DRUGIEJ RĘKI bilety
Dzieci do lat 7 - darmowe wejście, miejsce na kolanach rodzica
Bilety dla osób poruszających się na wózkach - zamówienia i informacje: niepelnosprawni@ebilet.pl
Zamówienia grupowe powyżej 10 osób - zamowienia@ebilet.pl
Organizator i producent: Music Company

Przeczytaj także

Opinie (2)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.