• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Piosenki Budyniowe i koncert Bajzla - finał konkursu wokalnego

GAK Projektornia (ul. Dworska 29A, Gdańsk Brzeźno) zaprasza wszystkich na Koncert Finałowy konkursu "Piosenki Budyniowe".

mar 14

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
mar 16

sobota, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 100 zł
przedsprzedaż 80-90 zł
Wystąpi dla Was 10 Finalistów, spośród których Jury wybierze zwycięzcę. Każda z osób uczestniczących zaprezentuje dla Was po jednym utworze z repertuaru Jacka "Budynia" Szymkiewicza i zawalczy o główną nagrodę: 3000 złotych!

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Dodatkowo, po rozstrzygnięciu konkursu gościnnie wystąpi dla Was Piotr Piasecki, czyli Bajzel, prezentując program przygotowany specjalnie na tę okazję.

Agnieszka Szydłowska (dziennikarka muzyczna): "W encyklopedycznym ujęciu Budyń był twórcą formacji Pogodno, współtwórcą Babu Króla i formacji Monofon. Prowadził też solową działalność artystyczną. Pisał teksty piosenek, komponował do nich muzykę, był multiinstrumentalistą. Był twórcą muzyki do spektakli teatralnych i filmów. Współpracował z wieloma artystami: na tej liście są i Monika Brodka, i Varius Manx, Nosowska czy Natalia Nykiel. Jednak ta oparta na faktach próba opisania fenomenu Jacka nie oddaje szerokości jego horyzontów muzycznych, wybitnego talentu do igraszek słowem, do pisania dla innych wykonawców i prowokowania artystycznych zdarzeń. Wielu (...) inspirowało się jego twórczością, współpracowało z nim, śpiewało jego teksty." . - źródło: fryderyki.pl

Bajzel to człowiek orkiestra, One Man Band, artysta nie mieszczący się w jakichkolwiek schematach czy gatunkach muzycznych. Autor tekstów, kompozytor i wykonawca swoich autorskich utworów. Członek zespołu Pogodno, połowa składu Babu Król, który tworzył wraz z Jackiem Budyniem Szymkiewiczem.
Na koncie ma siedem solowych płyt, trzy w duecie Babu Król, jedną z zespołem Pogodno oraz jedną z zespołem Napszykłat.

Zapraszamy!

Wydarzenie jest biletowane.
Bilet normalny: 10 zł.
Bilet ulgowy: 5 zł.
Zapraszamy do zakupu na bilety24.pl

Kontakt:
projektornia@gak.gda.pl
58 343 46 91

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  10 zł
 • Bilet ulgowy
  5 zł
Bilety: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-1237-piosenki-budyniowe-koncert-finalowy-konkursu-98808?id=542176

Opinie

 • blues / soul , rock / punk
  lut 29
  czwartek, g. 20:00
  Gdańsk, Stacja Food Hall
  Zespół Pan B.
 • muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
  lut 29
  czwartek, g. 20:00
  Gdańsk, Plama
  Rat Kru w Plamie