• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Piknik rodzinny na stadionie żużlowym

W niedzielę o godzinie 16-tej nasi żużlowcy rozegrają trzeci w tym sezonie mecz ligowy. Przypominamy, że emocje sportowe poprzedzi piknik rodzinny, który rozpocznie się na boisku bocznym o godzinie 13-tej.

Osoby, które zechcą wziąć udział w mini turnieju piłkarskim będą mogły zgłaszać dwuosobowe drużyny w godzinach od 13-tej do 13:15. Bezpośrednio po zapisach rozpocznie się rywalizacja na murawie. Koniec turnieju przewidywany jest na godzinę 15:30.

Wcześniej, bo o godzinie 14:00 pokaz jazdy dadzą młodzi motocrossowcy z zespołu MX Kowalski, a pół godziny później na specjalnie do tego celu ustawionym rusztowaniu zaprezentują się członkowie ze Stowarzyszenia Klubu Sportowego "Movement" uprawiający parkour.

Ten widowiskowy rodzaj aktywności będą mieli także okazję zobaczyć kibice czekający na rozpoczęcie meczu żużlowego. "Movement" wystąpi bowiem także na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego pomiędzy próbą toru a rozpoczęciem prezentacji (ok. godziny 15:45).

Zanim kibice przeniosą się z boiska bocznego na trybuny obiektu zachęcamy gorąco do korzystania z 7,5 metrowej ścianki wspinaczkowej, dmuchanej zjeżdżalni dla dzieci o wysokości 6 metrów, a także spróbowaniu swoich sił w konkursie strzelania do tarczy. Atrakcją dla dzieci będzie również możliwość przejażdżki quadem z wykwalifikowanym kierowcą. Uczestnicy pikniku będą również mieli okazję wyjechać na jazdę próbną samochodami marki Renault oraz Dacia. Na pikniku nie zabraknie także zaprzyjaźnionych z klubem motocyklistów.

Przeczytaj także

Opinie