stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pieśni z delt: Wisła & Mississippi - Romek Puchowski

Romek Puchowski - muzyk, kompozytor, autor tekstów, freestyler, wirtuoz gitary DOBRO i techniki slide, miłośnik bluesa z Delty Missisipi. Bluesman inny niż wszyscy. Gitarzysta roku w tegorocznym plebiscycie Blues Top. Twórca i lider alternatywnej formacji Von Zeit. Jego wszechstronna muzyczna osobowość łączy w swojej twórczości tradycję i nowoczesność, a solowe koncerty to totalny, przepełniony pozytywną energią performance. O jego występach recenzenci piszą: "Mistrz przemówił!", "Kosmos, zjawisko, geniusz", "Puchowski to potęga!".

w każdy piątek (do 01.01.2021), godz. 19:00

Sopot,
Wstęp wolny

w każdy wtorek (do 31.12), godz. 20:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Romek Puchowski brał udział w prestiżowym projekcie Mistrzowie gitary, prezentującym najwybitniejszych polskich gitarzystów, a album formacji Von Zeit "Ocieramy się" został uznany za jedną z najlepszych płyt rockowych w roku 2008.

blues - koncerty w Trójmieście


Artysta ma na swoim koncie współpracę m.in. z Martyną Jakubowicz, Tymonem Tymańskim, berlińskim perkusistą Michaelem Maass, z harmonijkarzem Keithem Dunnem z Bostonu, wirtuozem gitary Nickiem Katzmanem oraz legendą harmonijki ustnej - Sugarem Blue, znanym ze współpracy m.in. z Rolling Stones czy Frankiem Zappą.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.