• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Pierwiastek Z Trzech - SongWriter Festival Sopot

Po raz trzeci spotykamy się w malowniczym parku na terenie Goyki3 Art Inkubatora w Sopocie. Festiwal powstał z pasji Ryszarda "Rico" Siwego do muzyki i pragnienia eksponowania artystów_ek sceny alternatywnej. W kontrze do dzisiejszej powtarzalności artystów_ek, proponujemy koncerty tych, których trudniej znaleźć. Główną ideą jest poszerzanie świadomości muzycznej i zapewnienie dostępu do koncertów dla każdego. W tym roku mamy aż sześcioro gości z zagranicy!

cze 24

poniedziałek, godz. 20:30

Sopot, Jakuba Goyki 3
Wstęp wolny
lis 9-10

sobota - niedziela

Gdańsk,
bilety 449 - 499 zł
Kup bilet
Festiwal zainauguruje koncert Pierwiastka z Trzech - to duet sióstr, songwriterek oraz wokalistek i instrumentalistek Adriany Owczarczyk i Pauliny Szymlek. Zespół wydał niezależnie dwa albumy Pomiędzy chmurami i Relacje. Ten ostatni powstał we współpracy z duetem producenckim: Dawidem Korbaczyńskim i Piotrem Plutą, odpowiedzialnych m.in. za kompozycje zespołu Mikromusic.Płyta łączy folkowo-elektroniczne brzmienia z harmonijnym śpiewem, zostawiając przy tym przestrzeń dla samej muzyki, w której królują gitarowe brzmienia, stanowiące punkt wyjścia do tworzonych kompozycji utrzymanych w nurcie indie-folk/pop.Obecnie siostry pracują nad materiałem na trzeci album.

koncerty w Trójmieście


Dzięki wsparciu Miasta Sopot oraz Goyki3 Art Inkubatora, wstęp na koncerty jest bezpłatny. Na miejscu znajdziecie wrzutkę poprzez którą możecie wspierać festiwal i artystów_ki. Koncerty będą odbywać się w każdy poniedziałek czerwca, lipca i sierpnia o godzinie 20:30. Poprzedni cykl koncertów cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie. Na terenie festiwalu będzie można zakupić piwo bezalkoholowe, wodę i soki. Do zobaczenia na leżakach pod drzewami!

Specjalne podziękowania dla firmy Victus Apartamenty z Sopotu za zapewnienie wspaniałego noclegów dla Artystów i Artystek!Dla naszego opiekuna graficznego Artura Burego.Marty Szadowiak - Goyki3 Art Inkubator za wsparcie i koordynację festiwalu.Magdaleny Wiczyńskiej-Siwy - za opiekę nad social mediami.Borówka Music - Bartek Borówka - lineupMaciej Madej - Sideway Bookings - lineup

Opinie