• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Piątkowe karaoke w Fali

Piątek, piąteczek, piątunio, Fala, Faleczka, Falunia. Piątkowe karaoke w Fali nadal żyje! I to coraz lepiej. I żyć będzie dopóki będziecie się na nim pojawiać. Karaoke, na którym naprawdę świetnie się śpiewa, bo mała przestrzeń sprawia, że nikt muzyki nie zagłusza (chyba, że przy chóralnych śpiewach), w dodatku zmieniło się nagłośnienie i wreszcie bardzo dobrze to brzmi, bez żadnych opóźnień i z czystym, mocnym dźwiękiem.

Pub Fala zaprasza do zabawy.
Zaspa al. Rzeczypospolitej 21 a, dwa kroki od tramwaju. Pub jest niewielki, więc nie czekajcie zbyt długo z przyjściem. Ale jeśli nie zmieścicie się w środku to czeka na Was spory, zadaszony ogródek w którym można swobodnie porozmawiać w zadaszonym namiocie, bądź zapalić pod parasolami.

Poza tym około 20 gatunków piwa od 9 zeta, wiele innych alkoholi i drinków. W tym cudownie wyglądające i równie pyszne drinki autorskie, które są wręcz dziełami sztuki. Brzmi chyba nieźle?
A prócz tego to co zwykle na Alkor.Karaoke, czyli 5000 (w tym 900 polskich) specjalnie dobranych utworów, w tym bardzo wiele przez uczestników naszej zabawy zamówionych, niedostępnych "na jutubie" i na żadnej innej tego typu imprezie oraz kontrowersyjny prowadzący.

Godziny zakończenia nie podajemy, bo NAPRAWDĘ zależy od Was. Zdarzało się, że kończyliśmy już o 0:30, zdarzało się że o 3:30.

w każdy czwartek (do 27.04), godz. 20:00

Sopot, Dworcowa 7
Wstęp wolny

w każdą środę (do 15.08), godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

Opinie