• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Piątek z dżemem

Witajcie! Przygotujcie się na niezwykłe wydarzenie muzyczne. Chcielibyśmy Was zaprosić na koncert, na którym wystąpią trzej niezwykle utalentowanych artyści, którzy zaserwują Wam niezapomniane doznania muzyczne.

Pierwszy z nich to Olena Vokula, tajemnicza dziewczyna, którą można spotkać na różnych muzycznych spotkaniach. Olena nie tylko śpiewa, ale także potrafi wyczarować dźwięki elektroniczne swoim głosem. Jej talent wokalny jest wyjątkowy, a to, że akompaniuje sobie na ukulele, dodaje uroku jej występom.

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


Drugim artystą, który wystąpi na scenie, jest Przemek Kryszk. Przemek jest znany jako dekorator imprez jednorożcowych, ale to nie wszystko! Przez wiele lat tworzył niezwykłe instrumenty o nazwie "bępnie". Wykorzystując wydrążone pnie drzew, nadał im specjalne strojenie, które daje efekty dźwiękowe, których wcześniej nie słyszeliście. Przemek jest mistrzem w tworzeniu muzyki opartej na etno-szamanizmie i potrafi stworzyć atmosferę, która przenosi nas w zupełnie inne wymiary dźwięków. Na swoich występach często czyta również własne wiersze i prezentuje artystyczne instalacje, które dodają jeszcze większej głębi jego twórczości.

Trzeci artysta to Grzegorz Michalik - Gdynianin z Garwolina. Aktywny muzycznie od 1997 grając najpierw gówno, od 2009 new romantic, a od 2017 Antykulturę. Gra atonalności, absurdy, kameruje starymi gratami i operuje archaiczną elektroniką. Robi słuchowiska, gra w Baden Baden i zrobił właśnie film o Kacmajorze- stworzycielu sekty Niebo.

UWAGA! Po występie zapraszamy wszystkich, którzy posiadają jakikolwiek instrument muzyczny do wspólnego smarowania dżemem!

Wstęp: Bez biletów! Artyści będą zbierać honorarium do kapelusza.

Dołączcie do nas na tym niezwykłym koncercie, gdzie Olena Vokula i Przemek Kryszk połączą swoje talenty i zaprezentują Wam unikalne doznania muzyczne. To wydarzenie na pewno zostanie w Waszej pamięci na długo!

Serdecznie zapraszamy!

Informacja o biletach

Wstęp: Bez biletów! Artyści będą zbierać honorarium do kapelusza.

Opinie

 • festiwal muzyczny , muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
  gru 6
  środa, g. 19:00 - 21:00
  Gdańsk, Kolonia
  TSE 02