• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Pełnia rodzinnej świąteczności w Centrum Riviera

Największa w regionie oferta zakupowa dla poszukiwaczy najlepszych gwiazdkowych prezentów i sylwestrowych stylizacji, a także niezapomniany świąteczny klimat i magiczna strefa zabaw dla dzieci - to wszystko czeka w grudniu w Centrum Riviera.

Najpierw zakupy, później zabawa
Moda damska, męska i dziecięca, artykuły wyposażenia wnętrz, elektronika, książki - w 250 sklepach zlokalizowanych w Centrum Riviera znajdą Państwo wszystko, by dobrze przygotować się do rodzinnych, bożonarodzeniowych spotkań i sylwestrowego szaleństwa. Stałą ofertę uzupełniają klimatyczne stoiska specjalne, na których znaleźć można świąteczne akcesoria i przysmaki. Unikalne prezenty upolować można dodatkowo w specjalnych strefach: na Świątecznym Jarmarku Zabawek na poziomie +1 oraz Świątecznym Targu Gamingowym, zaaranżowanym w przestrzeni przy wejściu od strony tunelu SKM. Targowi Gaimingowemu towarzyszyć będzie bezpłatna strefa rozrywki Arcade, w której wszyscy miłośnicy retro gamingu będą mogli skorzystać z jednego z trzech automatów do gry, a najmłodsi bawić się w specjalnej strefie malucha. Po udanych zakupach można odzyskać siły w jednej z restauracji lub kawiarni na terenie centrum.

Magia Świąt dla najmłodszych
By najmłodsi klienci również w pełni poczuli magię Świąt, w Centrum Riviera stanął niezwykły świąteczny plac zabaw - magiczne drzewo, przy którym poznać można urocze leśne zwierzęta: wiewiórki, misie, a nawet bobra! Nie zabraknie również ikony Świąt: Mikołaja - czeka on na wszystkie dzieci w dniach 6 - 10 grudnia oraz w kolejne przedświąteczne weekendy: 15-17 oraz 22-23 grudnia.

Karta podarunkowa Centrum Riviera - najlepszy gwiazdkowy prezent
Dla niezdecydowanych Riviera również ma świetną propozycję na gwiazdkowy prezent - kartę podarunkową Centrum Riviera. Obdarowany może sam zdecydować, w którym z niemal 250 sklepów w centrum sprezentuje sobie wymarzony upominek. Kartę kupić można w InfoPunkcie w centrum Riviera.

Program świątecznych atrakcji w Centrum Riviera
6 - 10 grudnia oraz 15-17 i 22-23 grudnia w godzinach 12:00 - 20:00 - spotkanie z Mikołajem przy magicznym drzewie
15- 17 grudnia - Świąteczny Targ Gamingowy i strefa rozrywki Arcade (przy wejściu od strony SKM)
6 - 30 grudnia - Świąteczny Jarmark Zabawek na poziomie 1 Centrum Riviera zaprasza!

Opinie