• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Peaceful Protest + Canva + Dust On Me

Zespoły zapraszają do PASZCZY LWA!

cze 28

piątek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
lis 9-10

sobota - niedziela

Gdańsk,
bilety 449 - 499 zł
Kup bilet
PEACEFUL PROTEST
[rock/metal/punk]
Peaceful Protest powstał w maju 2023 roku z inicjatywy gitarzysty Marcusa Piotrowskiego i perkusisty Jakuba Dylaka. Chwile później dołączył do nich basista Marcin Michnik.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Trio chce podążać za mroczniejszą wersją punk rocka z wpływami metalu w stylu lat 80-tych. Grupa w dużym stopniu wykorzystuje harmoniczną skalę molową, aby nadać swemu brzmieniu neoklasyczny charakter, zachowując jednocześnie prostą strukturę utworu i krótką długość utworów punkowych. Wokal Marcusa to mieszanka wpływów. W zwrotkach usłyszysz bardziej znajome punkowe brzmienie, podczas gdy refreny będą bliższe operowemu stylowi Bruce'a Dickinsona.

Zespół wydał do tej pory trzy single wyprodukowane samodzielnie w ich domowym studiu. Nakręcili także teledysk do singla Leave Me Alone. Obecnie Peaceful Protest jest w trakcie produkcji swojej pierwszej EP-ki, której premiera przewidywana jest na połowę 2024 roku. Zespół dał kilkanaście koncertów w Gdańsku, a w najbliższej przyszłości planuje występy na festiwalach.

Pojawili się w lokalnych radiach i powoli zdobywają fanów w Wielkiej Brytanii, a także w ich rodzinnym kraju, Polsce.
https://www.facebook.com/PeacefulProtestBand

CANVA
[avant-garde punk]

Skończ patrzeć na nudne, tandetne etykiety i hasełka. nie licz na żaden kompromis, porzućcie wszelkie nadzieje! Witamy w świecie hardcore zalanego kwasem, nostalgią, agresją i wrogością do tego, co głupcy nazywają systemem. bezkompromisowe uderzenie, moc, emocjonalność, wszystko to z nutą wschodniego chłodu.
https://www.facebook.com/CanvaBand

DUST ON ME
[post rock]
Dust On Me to duet braci którego domeną jest muzyka instrumentalna inspirowana wieloma gatunkami muzycznymi. Jak się okazuje, to kompozycje bez wokalu pozwalają na ekspresję członków zespołu. W końcu... nie wszystko da się opowiedzieć słowami.

Skład:
Majkel - Bass
Fifi - Bębny

https://www.facebook.com/DustOnMe

-------------
Start: 19:30

Patronaci medialni:

rock3miasto
https://www.facebook.com/rock3miasto

Metal Duma Productions
https://www.facebook.com/MetalDumaProductions

Szarpidrut PL

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  20 zł
 • Kontakt
  508-128-296
Wstęp 20 zł. (10 zł DO WYDANIA NA BARZE!)

Opinie