stat
Impreza już się odbyła

P.Unity

Bartek Chaciński o ich ostatnim albumie Pulp pisał, że to płyta jednego z najlepszych koncertowych zespołów w Polsce, która wieńczy pewien etap docierania się stołecznej grupy zainspirowanej funkiem, twórczością Princea i współczesnym R&B (tutaj momentami nawet bluesem). Gra ta 209 lutego wystąpi w Żaku.

kwi 30

czwartek, godz. 20:00

bilety 30 zł
przedsprzedaż 20 zł
paź 23

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 45 zł
P.UNITY / nowy materiał
Jędrzej Dudek - wokal / Maciej Sondij - gitara / Sara Jaroszyk - wokal / Weronika Grzesiewicz - wokal / Miłosz Oleniecki - klawisze / Rafał Dutkiewicz perkusja / Adrian Manowski - bas / Michał Łuka - saksofon / Radek Nowak - trąbka / Witold Haliniak - puzon

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Sami o sobie mówią, że inspirują ich artyści spod znaku Parliament/Funkadelic, mniej popowego Princea, koncerty DAngelo i Soultronics. Że to ukłon w stronę psychodelicznego oblicza Georgea Clintona i brudnych brzmień Sly & The Family Stone. Zespół buduje swoje brzmienie czerpiąc również z dorobku licznych spadkobierców funkowej stylistyki - od hiphopowych gigantów jak Snoop Dogg czy A Tribe Called Quest, przez neosoulową scenę spod znaku Soulquarians, po beatowych i elektronicznych innowatorów skupionych wokół labelu Brainfeeder. Nie brakuje też wpływów jazzu, na którym wychowała się spora część grupy.

P.Unity funkcjonuje w niemal niezmienionym składzie od 2014 roku. Swój pierwszy album Pulp wydali jesienią 2018 roku nakładem U Know Me Records, a obecnie pracuje nad nowym materiałem inspirowanym klasycznym funkowym brzmieniem spod znaku Steviego Wondera czy Sly'a Stonea. Utwory z Mango i Pulp w nowych aranżacjach i zupełnie nowe kawałki P.Unity zaprezentuje na koncercie w Żaku.

Bilety:
25 zł I pula / 35 zł II pula ulgowe*
30 zł I pula / 45 zł II pula super zniżka* na Kartę do Kultury
35 zł I pula / 50 zł II pula bez zniżek
Bilety z I puli są w sprzedaży do 26 stycznia!

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)
Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom oraz na Kartę Dużej Rodziny za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub karty.

Sprzedaż biletów bez zniżek: tickets.klubzak.com.pl

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00 lub na pół godziny przed I seansem).
Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 w.117 / Płatność za bilety gotówką lub kartą.

Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl.
Na stronie www.trojmiasto.pl bilety bez zniżek są dostępne online poprzez link kup bilet dostępny w wydarzeniu.

Rezerwacje wyłącznie: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, PC Dramę należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert. Zarezerwowane bilety są sprzedawane w cenie obowiązującej w dniu wykupienia biletów.

Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Koncert z ograniczona liczbą miejsc siedzących, a w przypadku dużego zainteresowania koncertem koncert bez miejsc siedzących.

W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć profesjonalnym sprzętem w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych. Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • muzyka alternatywna
  kwi 15
  środa, g. 20:00
  Gdańsk, Drizzly Grizzly
  Tomasz Makowiecki
 • hip-hop , muzyka alternatywna
  kwi 17
  piątek, g. 18:00
  Gdańsk, B90
  Jan-Rapowanie