• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert Human Analog + Sansara. Cykl Dzieła Wybrane

Dzieła Wybrane to cykl koncertów w przestrzeni Halo Kultura które odnoszą się zarówno do wybranych dzieł młodych artystów Trójmiejskiej Sceny Alternatywnej oraz patronów roku kulturalnego w kraju w roku 2024, m.in. Czesława Miłosza. Kuratorem cyklu jest Michał Miegoń, animator kultury, muzyk i producent i działacz Halo Kultura

Wstęp wolny!
26.04.2024 
19:30 - wstęp do Halo Kultura
20:00 - Sansara
21:00 - Human Analog - premiera cyfrowej EP!

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


SANSARA
Sami o sobie: "Nasza muzyka opowiada o nas, świecie, jego problemach i tym, jak się w nim odnajdujemy, a wszystko to zamykamy w melancholijnych i równocześnie skocznych dźwiękach.
Jak sami zwykliśmy mówić gramy smutny funk z pie*dolnięciem.
FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=61550130104250
IG: https://www.instagram.com/official_sansara_/
CAŁY TEN ŚWIAT: https://youtu.be/lcOFIF0WxU8?si=2hSWF96wspARluXa

HUMAN ANALOG
Sami o sobie: zespół z Trójmiasta w odrębny sposób nawiązujący do tradycji rocka, rocka który nie boi się elementów groove, jazzowych skojarzeń czy alternatywnego zanurzenia w emocje.
Zbigniew Wiszniewski (gitara, głos), Michał Miegoń (gitara basowa) oraz Szymon Burnos (perkusja) w klasycznej formule "power trio", w zgodzie z tradycją lecz świadomi nieuchronnego nadejścia tego co póki co nieznane, snują rozważania na temat człowieka stojącego wobec wyzwań jakie niesie teraźniejszość. Zarówno w formie piosenkowej jak i instrumentalnej
starają się odnajdować nowe konteksty muzyczne i liryczne dla opowiadanych historii. Zespół powstał w 2022, w roku 2023 nagrał dwie EP: piosenkową pt. Human Analog oraz instrumentalną pt. Instant Ghost.
FB: https://www.facebook.com/HumanAnalogX
YT: https://www.youtube.com/watch?v=43s3nC8JdYk

Wydarzenie współfinansowane ze środków miasta Gdyni

Opinie