• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Oxford Drama / nowy materiał / trójmiejska premiera

Oxford Drama / nowy materiał / trójmiejska premiera // Gosia Dryjańska, Marcin Mrówka, Jarosław Zagrodny

kwi 28

niedziela, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 75 zł
przedsprzedaż 60 zł
Kup bilet
Wrocławski duet Oxford Drama wraca z koncertami promującymi nowy album! Następca świetnie przyjętego "What's The Deal With Time?" - który wybrzmiał m.in. na antenach KEXP, KCRW i BBC Radio 6 oraz na scenach OFF Festiwalu, Opener'a czy Męskiego Grania - ukaże się wczesną wiosną.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Czwarta płyta Oxford Drama w większości powstawała podczas jamów w letnie wieczory. Nowe utwory pokazują, jak dobrze Gosia Dryjańska i Marcin Mrówka czują się we własnej muzycznej skórze i z jaką łatwością przychodzi im rozciąganie jej w nowych kierunkach. Duet bawi się nie tylko dźwiękami, ale również słowem, zręcznie zamykając w tekstach swoje obserwacje na temat współczesności.

Czwarty album duetu to ich najszybsze i najgłośniejsze, ale też najcichsze i najbardziej filmowe kompozycje. Oxford Drama potrafią odnaleźć spokój zarówno w punkowym tańcu, jak i kojącej medytacji.
I choć Dryjańska i Mrówka świętują w tym roku 10-lecie muzycznej działalności, to w rzeczywistości dopiero się rozkręcają. Teraz, powracając na scenę razem z Jarkiem Zagrodnym (Bluszcz) na perkusji, chcą podzielić się nową energią na żywo. Nie przegapcie tego, bo Oxford Drama jeszcze nigdy nie brzmieli tak pewni siebie.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  40 zł
 • Bilet ulgowy
  20 - 35 zł
Bilety:
20 zł – ulgowe, 35 zł – Karta do Kultury, 40 zł
Bilety ulgowe i zniżkowe można kupić tylko w kasie Klubu Żak wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)
Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom, na Kartę Dużej Rodziny oraz obywatelom Ukrainy – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub Karty.
Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl. Regulaminy sprzedaży znajdują się na stronie Klubu Żak klubzak.com.pl
Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117.

Opinie