• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Otwarcie Mollo Club Sopot - Dzień 1

Po wielu miesiącach planów, spotkań i ciężkiej pracy, stało się! Z ogromną radością i satysfakcją mamy przyjemność zaprosić Was na wielkie otwarcie nowego, wyjątkowego miejsca na klubowej mapie Trójmiasta - MOLLO CLUB SOPOT. Mamy nadzieję, że zapiszemy nową kartę w historii sopockiego clubbingu.

O wyjątkowości tego miejsca od dawna krążą już słuchy, a od ostatniego weekendu czerwca sami będziecie mogli się o tym przekonać. Zapowiada się cudowny sezon oraz rok pełen wspaniałych wydarzeń, uzależniającej atmosfery oraz niebanalnej muzyki!

Obiecaliśmy, iż przełamiemy tendencje rynku i stworzymy miejsce unikatowe. Dokonaliśmy tego dla ludzi, którzy oczekują czegoś więcej niż łatwej rozrywki. Chcemy abyście poczuli się jak w domu, a zarazem jak w najlepszych klubach świata rodem z Ibizy. Bądźcie w ten weekend z nami i przekonajcie się czy nam się udało!

O oprawę muzyczna tego wyjątkowego wydarzenia zadbają najlepsi dje w naszym kraju.


Wystąpią:
Jacob A (Taste The Music) - vocal
Ricardo & Tenessee (Rich & Famous)
WET FINGERS (Adamus & Mafia Mike)


Sophisty & Tomto (Sfinks700)
Pesos - sax live
Cofin (3city)
Lone (Mollo Club)

JACOB A


Wokalista, twórca tekstów współpracujący z najlepszymi artystami muzyki house. Swoim nieprzeciętnym głosem oraz umiejętnością czucia muzyki wprowadza słuchaczy w wyjątkowy klimat, przez co każde wydarzenie muzyczne z jego udziałem staje się niezapomnianym przeżyciem. Uczestnik wielu eventów, w tym Sunrise Festival , Global Gathering, Godskitchen, Tunnel Electrocity czy Enhouse. W 2010 oraz 2011 roku, Jacob A brał udział w projekcie LaNoche De Eivissa. Wspólnie z Neevald'em i Bartes'em gościli w Ibiza Global Radio oraz Ibiza Sonica, a także występowali w kilku klubach Białej Wyspy , między innymi w Bora Bora Beach Bar czy też KM5 razem z rezydentem klubu Pacha - Grahamem Saharą.Oprócz wspólnych występów łączy ich produkcja NeeVald & Manteeno - New Day. Dużą popularnością cieszy się również utwór This Is How We Do It oraz Around nagrany z duetem Loui & Scibi z którym Jacob A bardzo często współpracuje, wydany nakładem wytwórni Diamondhouse Records z Monachium.. Początek 2011 roku to występy w Dublinie, Monachium, nawiązanie kilku nowych kontaktów, między innymi z przedstawicielami warszawskiej sceny klubowej Ricardo & Glasse , a także praca nad nowymi produkcjami we współpracy z Groove Cocktail, duetem Loui & Scibi czy też Neevald'em oraz kilkoma artystami europejskiej sceny klubowej.


www.facebook.com/mcjacobaofficial
www.soundcloud.com/mcjacoba


Zaczyna się zupełnie nowy czas. Czas Mollo Club Sopot!
Stwórzcie z nami to wyjątkowe miejsce od pierwszego dnia...


Do zobaczenia!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

20zł / selekcja
Rezerwacje: +48 724 500 600 // info@molloclub.pl

Opinie