• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Otwarcie BLASku w Gdańsku

1 kwietnia WIELKIE OTWARCIE lokalu przy ulicy Szymanowskiego 20/U5 w Gdańsku, gdzie w godzinach 13:00-15:00 będą czekały na Państwa nasze Panie Doktor, które chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Na darmowe spotkanie można zapisać się pod numerem telefonu: 570 370 070.

cze 17

sobota, godz. 10:00 - 15:00

Kowale, ul. Szumilas
Wstęp wolny
BLASK Chirurgia Plastyczna Kondej-Hedrych to wielopokoleniowy zespół chirurgów plastyków, który potrafi czerpać z owych atutów każdego pokolenia. To doskonałe połączenie wiedzy, bezcennego doświadczenia, entuzjazmu, świeżego spojrzenia i nowych pomysłów. To gwarancja bezpieczeństwa i możliwość wypracowania najoptymalniejszych rozwiązań dla naszych Pacjentów. Praca chirurga plastyka jest bowiem ciągłym balansowaniem pomiędzy spełnianiem oczekiwań Pacjentów a możliwościami, jakie oferuje współczesna medycyna.

A dlaczego warto przyjść na nasze DNI OTWARTE?
Temat dbania o siebie, nie tylko w kontekście zdrowia fizycznego, ale również zdrowia psychicznego, jest ostatnio niezwykle popularny. Zarówno dbanie o siebie, jak i otaczanie siebie opieką na co dzień, powinno być zatem czymś zupełnie naturalnym. Ale czy tak jest? Dzięki uświadomieniu własnych potrzeb można zacząć żyć w zgodzie z samym sobą oraz według własnych zasad. W dbaniu o siebie nie chodzi o tworzenie nierealnej listy - tylko o te czynności, które są łatwo dostępne, i te, które pozostają w naszym zasięgu.

Współczesna chirurgia plastyczna ma wiele do zaoferowania. Dzięki nowoczesnym metodom i wykwalifikowanym w tej dziedzinie specjalistom można zmienić praktycznie każdą część ciała, która wywołuje w nas uczucie dyskomfortu czy też gorszego samopoczucia.

Zapraszamy na konsultacje, w trakcie których lekarz specjalista chirurgii plastycznej doradzi, jak owego blasku dodać, jak go przywrócić lub zatrzymać. Jak rozwiązać każdy problem!

Informacja o biletach

Zapisy pod nr tel. 570 370 070

Opinie