• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Odwiedź domek elfów

Baśniowe elfy to pracowici pomocnicy Mikołaja, którzy już szykują gwiazdkowe upominki dla dzieci. Już wkrótce w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk pojawi się domek tych wyjątkowych postaci, a w nim moc atrakcji dla dzieci. W sobotę 9 grudnia będzie można wziąć udział w przedświątecznej zabawie i zdobyć gwiazdkowe upominki. Na dzieci będzie czekał również fotograf, który wykona pamiątkowe, bożonarodzeniowe zdjęcie.

Wyjątkowy czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia może być pełen miłych niespodzianek. Już w najbliższą sobotę 9 grudnia w pasażu Centrum Handlowego Auchan Gdańsk pojawi się baśniowa konstrukcja - domek elfów. Pomocnicy świętego Mikołaja gromadzą w nim gwiazdkowe upominki. Pierwsze z nich będzie można zdobyć podczas sobotniego wydarzenia. Aby tak się stało, należy podjąć świąteczne wyzwanie.

Na jednej ze ścian domku elfów będą umieszczone dwa koła. Po wprawieniu w ruch pierwszej konstrukcji poznamy zadanie do wykonania - wśród nich będzie rozwiązanie zagadki, zaśpiewanie piosenki o Mikołaju lub ulubionej kolędy, opowiedzenie świątecznej bajki czy wykonanie dobrego uczynku.

Po wykonaniu zadania będzie można otrzymać jedną z nagród - niespodzianek. Co to będzie, wskaże drugie z kół umieszczonych na elfowym domku. W puli są słodkie upominki, ozdoby, świąteczne gadżety oraz kalendarze adwentowe.

Na innej ze ścian baśniowego domu elfów znajdzie się trójwymiarowa konstrukcja, która będzie doskonałą scenerią do zdjęć! Pamiątkowe, świąteczne zdjęcie wykona profesjonalny fotograf. Będzie je można wydrukować na miejscu. Taka świąteczna fotografia będzie niezapomnianym gwiazdkowym upominkiem dla bliskich.

Atrakcje będą dostępne 9 grudnia od godziny 12.00 do godziny 17.00. Świąteczne niespodzianki przy domku elfów będą dostępne w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Wstęp wolny.

Domek elfów, jako dekoracja i tło do samodzielnie wykonywanych zdjęć będzie dostępny aż do 15 grudnia w godzinach pracy centrum handlowego.

Opinie