stat
Impreza już się odbyła

Nocny Rejs po Stoczniach

Rejs po stoczniach jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz jakie statki zobaczysz. Rozpoczynamy oraz kończymy rejs na Przystani Galar Gdański - na terenach byłej Stoczni Gdańskiej a obecnie ponownie Stoczni Cesarskiej, gdzie w czasie II Wojny Światowej kwitła budowa łodzi podwodnych.

w każdy piątek (do 24.09), godz. 17:00 - 18:30

Gdańsk, Stocznia
Wstęp wolny

16 - 25 września 2021, godz. 15:00

bilety 18 zł
ulgowy 10 zł
Kup bilet
Odkryjemy niedostępne od ponad 170 lat dla mieszkańców i turystów tereny stoczniowe. Opłyniemy Wyspę Ostrów, na której zlokalizowane są m.in. Stocznia Gdańsk, Gdańska Stocznia Remontowa, po drodze zobaczymy stocznie Remontową Shipbuilding, stocznie jachtową Sunreef oraz stocznie Safe.

Doki pływające, żurawie, pochylnie, ogromne pontony, różne specjalistyczne jednostki a to wszystko pod osłoną nocy przy setkach lampek rozświetlających stocznie. Ścisłe tereny stoczniowe można zobaczyć tylko z perspektywy wody. Podczas rejsu opowiadane są informacje o stoczni, zapewniamy koc, wodę butelkowaną, kameralną atmosferę i niezapomniane widoki.

Rejs trwa 50-60 minut, bądź 10 minut przed rejsem. Ubierz się odpowiednia do pogody, łódź jest otwarta, dzięki czemu jest pełen widok.

LIMITOWANA ILOŚĆ MIEJSC - 12

https://goo.gl/maps/P9HAEhme45y1acKHA

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.