stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Noc Restauracji (6 opinii)

W 2015 roku Noc Restauracji odbędzie się w piątek 29 maja! Już wkrótce kolejne informacje na temat nadchodzącej czwartej już edycji tego wyjątkowego święta kulinariów!

Relacja z imprezy

NOC RESTAURACJI to ogólnopolskie wydarzenie, którego celem jest zwrócenie uwagi na fenomen oryginalnej lokalnej kuchni oraz stworzenie oferty dodatkowych atrakcji, którym nie będą w stanie oprzeć się mieszkańcy i turyści.

www.nocrestauracji.pl

Pierwsza edycja imprezy odbyła się 25 maja 2012r. w Poznaniu, Białymstoku i Gdyni.

Noc Restauracji była nominowana do nagrody "Skrzydła Trójmiasta 2014" w kategorii "Kulinarne Ożywienie Trójmiasta".

Idea nagrody zakłada promowanie czynów, wydarzeń, przedsięwzięć oraz osób, które sprawiają, że Trójmiasto staje się miejscem, gdzie lepiej się żyje, pracuje i wypoczywa. NOC RESTAURACJI nominowano za inspirowanie mieszkańców Trójmiasta do wieczornego wyjścia z domu na kilkugodzinny spacer po wybranych restauracjach w Gdańsku, w celu degustacji potraw i odkrywania walorów lokalnej kuchni; za powiew kulinarnego luksusu.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Nocy Restauracji jest zestawienie kuchni tradycyjnej (historycznej) z kuchnią przyszłości (nowoczesną). Tak dobrany temat pozwoli na szerokie zaprezentowanie kulinarnych umiejętności szefów kuchni, a także stworzenie ciekawej narracji promocyjnej, która przyciągnie do restauracji wielu odbiorców.

LOKALE BIORĄCE UDZIAŁ W WYDARZENIU
http://nocrestauracji.pl/gdansk.html

Przeczytaj także

Opinie (6)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.