stat
Impreza już się odbyła

(Nie)zwykłe Rośliny

Świat roślin od wielu stuleci zadziwia i fascynuje naukowców na całym świecie. Teraz i Wy będziecie mogli przyjrzeć mu się z bliska i poznać niektóre z jego sekretów! W najbliższą sobotę, 25 maja, o godz. 13:00, w Centrum Riviera rozpoczniemy badania nad rozmaitymi gatunkami roślin! Przyjdźcie i odkryjcie w sobie botaniczną pasję!

28 maja - 31 sierpnia 2021, godz. 10:00 - 20:00

Gdańsk,
bilety 25 zł
ulgowy 20 zł

29 czerwca - 29 sierpnia 2021, godz. 10:00 - 18:00

Gdańsk,
Czy wiedzieliście, że z kory dębu można pozyskać atrament, a kora kasztanowca może świecić? Nie wierzycie? Udowodnimy to, podczas przeprowadzania naszych doświadczeń!

Zastanawiacie się, co kryje mikroświat naszych zielonych przyjaciół? Przyjrzymy mu się z bliska za pomocą mikroskopu i binokularu! Zapoznamy się z podstawami rozpoznawania roślin i ich naturalnymi barwnikami, a także nauczymy się też wykrywać ich metabolity wtórne.

Już w tę sobotę przekonacie się, że niepozorne roślinki żyją fascynującym życiem natury! A to wszystko pod czujnym okiem specjalistów z Centrum Nauki Experyment!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.