stat
Impreza już się odbyła

Niezmarnowane warsztaty dla seniorów

Podczas warsztatów poruszymy temat marnowania żywności i wpływu tego zjawiska na kondycję planety. Porozmawiamy o marnowaniu żywności na mikro i makro skalę, zarówno o marnowaniu wody w czasie produkcji żywności, jak i o marnowaniu wartości odżywczych w czasie jej przechowywania i obróbki w domu.

gru 9

czwartek, godz. 17:30

Gdańsk,
Na zaproszenie

w każdy piątek (do 31.12), godz. 17:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Uczestnicy warsztatów poznają sposoby na ograniczenie marnowania żywności oraz sposoby na to, by dbając o planetę jednocześnie nie marnować swojego zdrowia. Dodatkowym (praktycznym) akcentem, będzie warsztat tworzenia własnej woskowijki. Spotkanie poprowadzimy wspólnie z edukatorką dietetyczną z Banku Żywności w Trójmieście.

Na warsztaty obowiązują zapisy mailowe zapisy.ciee@pomorskieparki.pl (prosimy w tytule maila wpisać "Niezmarnowane warsztaty dla seniorów" a w treści podać swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu) lub telefoniczne 58 301 80 99. Liczba miejsc jest ograniczona!

Warsztat realizujemy w ramach projektu Działamy w klimacie, finansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.