• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Nie spać - zwiedzać! Wyślij ACK do USA

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby spełnić swój amerykański sen? Pełen abstrakcji, niekonwencjonalności, kreatywności, która nigdy nie pozwoliłaby na rzeczywistą realizacje ? Sen jednak może być jawą i nasze odyseuszki są na to dowodem - 10 studentek z Uniwersytetu Gdańskiego ma szanse na wyjazd do USA na 40. Finały światowe Odysei Umysłu.

Jest pewien haczyk!

Aby amerykański sen się spełnił, potrzebne są środki. Dziewczyny nie próżnują i wykorzystają swoje niezwykłe talenty, do pozyskiwania funduszy.

Grupa OCH w składzie: Ewa Kielar, Emi Duszyńska, Karolina Kluczkowska, Agnieszka Zdybel, Julia Stelmach, Wiktoria Nasuta, Julita Zielińska i Weronika Sydow wspomoże odyseuszki i zagra dla państwa swój autorski koncert zatytuowany "Nie spać - zwiedzać" Dziewczyny mimo tego, że się różnią, potrafią na scenie zamienić się w jeden żywy organizm, dający publiczności ogromną różnorodność emocji i pasji, która w nich płynie.

Projekt OCH powstał z inicjatywy Weroniki Sydow i Julity Zielińskiej - dwóch zdolnych artystek, które zapragnęły otwierać ludzi na niekonwencjonalne i eksperymentalne rozwiązania muzyczne poprzez kompleksowe nauczanie : emisję głosu, improwizację, ekspresję sceniczną, rytm, harmonię, kulturę muzyczną. Głównym założeniem projektu jednak była kompozycja, której warsztaty pozwoliły każdej z członkiń zespołu na stworzenie własnego utworu w danej konwencji.

12 maja
Teatr BOTO
Start : 19:00
Wstęp : 15 zł - pomóż dziewczynom spełnić amerykański sen!
+ jeśli macie ochotę wesprzeć je ponadprogramowo, będzie stała kreatywna puszka! Zapraszamy!

Zaapraszamy również do śledzenia naszych postępów w spełnianiu marzeń -> ACK w USA

Opinie