• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Nie spać - zwiedzać! Wyślij ACK do USA

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby spełnić swój amerykański sen? Pełen abstrakcji, niekonwencjonalności, kreatywności, która nigdy nie pozwoliłaby na rzeczywistą realizacje ? Sen jednak może być jawą i nasze odyseuszki są na to dowodem - 10 studentek z Uniwersytetu Gdańskiego ma szanse na wyjazd do USA na 40. Finały światowe Odysei Umysłu.

Jest pewien haczyk!

Aby amerykański sen się spełnił, potrzebne są środki. Dziewczyny nie próżnują i wykorzystają swoje niezwykłe talenty, do pozyskiwania funduszy.

Grupa OCH w składzie: Ewa Kielar, Emi Duszyńska, Karolina Kluczkowska, Agnieszka Zdybel, Julia Stelmach, Wiktoria Nasuta, Julita Zielińska i Weronika Sydow wspomoże odyseuszki i zagra dla państwa swój autorski koncert zatytuowany "Nie spać - zwiedzać" Dziewczyny mimo tego, że się różnią, potrafią na scenie zamienić się w jeden żywy organizm, dający publiczności ogromną różnorodność emocji i pasji, która w nich płynie.

Projekt OCH powstał z inicjatywy Weroniki Sydow i Julity Zielińskiej - dwóch zdolnych artystek, które zapragnęły otwierać ludzi na niekonwencjonalne i eksperymentalne rozwiązania muzyczne poprzez kompleksowe nauczanie : emisję głosu, improwizację, ekspresję sceniczną, rytm, harmonię, kulturę muzyczną. Głównym założeniem projektu jednak była kompozycja, której warsztaty pozwoliły każdej z członkiń zespołu na stworzenie własnego utworu w danej konwencji.

12 maja
Teatr BOTO
Start : 19:00
Wstęp : 15 zł - pomóż dziewczynom spełnić amerykański sen!
+ jeśli macie ochotę wesprzeć je ponadprogramowo, będzie stała kreatywna puszka! Zapraszamy!

Zaapraszamy również do śledzenia naszych postępów w spełnianiu marzeń -> ACK w USA

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • imprezy i akcje charytatywne , turniej
  sie 7
  niedziela, g. 15:00 - 22:00
  Gdańsk, Stacja Food Hall
  Siemanko czas na pomaganko vol. 7
 • festyn , imprezy i akcje charytatywne
  wrz 4
  niedziela, g. 11:00 - 15:00
  Gdańsk, Sopot, Ergo Arena
  Doggie Day