stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Napalm Death, Armed for Apocalypse, Ogotay (30 opinii)

Koncert Napalm Death - legendarnego już zespołu oscylującego wokół takich gatunków jak grindcore i death metal. W ramach supportu na scenie Armed for Apocalypse - sludge metal z Kalifornii oraz grupa Ogotay.

NAPALM DEATH

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Angielska grupa muzyczna powstała w 1981 roku w Meriden w pobliżu Coventry. W początkowym okresie działalności zespół wykonywał hardcore punk. W latach późniejszych zawrócił się w stronę takich gatunków jak grindcore i death metal. W swej twórczości zespół poruszył takie zagadnienia jak nienawiść, agresja, polityka czy religia. Z kolei wokalista Mark "Barney" Greenway oraz pozostali członkowie Napalm Death wielokrotnie wyrazili sprzeciw na temat zjawiska rasizmu i wojen. Do 2009 roku zespół wydał czternaście albumów studyjnych oraz szereg kompilacji, albumów koncertowych i minialbumów. Według danych z 2003 roku wydawnictwa zespołu w samych Stanach Zjednoczonych sprzedały się w nakładzie 367 654 egzemplarzy. Byli i obecni członkowie grupy utworzyli lub współtworzyli liczne zespoły i projekty poboczne, m.in. takie jak Carcass, Godflesh, Cathedral, Defecation, Jesu, Painkiller, Brujeria czy Lock Up.+ supporty:

ARMED FOR APOCALYPSE (sludge metal, USA)

Kwartet z małego miasta Chico w Północnej Kaliforni (U.S.A.). Występuje w składzie: Kirk Williams - wokal, gitara, Cayle Hunter - gitara, Nick Harris - perkusja, Corey Vaspa - bas. Ich muzykę można określić jako sludge metal. Muzycy wśród swoich inspiracji wymieniają takie kapele jak: Helmet, Crowbar, Pantera, Down Hatebreed czy Unearth. Zespół ma na swoim koncie dwa albumy - "Defeat" z 2009 roku oraz wydany w 2013 roku przez wytwórnię Irocland Recording "The Road Will End".
OGOTAY (death metal, Trójmiasto)

Energetyczny i żywiołowy zespół death metalowy składający się z muzyków Yattering, Mess Age, Pandemonium i Fulcrum. Założony w 2011. Wydał i promuje swój pierwszy album - "Eve of the last day ". Obecnie nagrany singiel - "Bastards and orphans" jest zapowiedzią prac nad nową, drugą płytą.

Ogotay - "Bastards and orphans"

Ogotay - "Eve of the last day"


Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD KLUBU NA CAŁEJ POLSKIEJ TRASIE ZESPOŁU NAPALM DEATH W RAMACH SUPPORTU ZAMIAST GRUPY HAMMERCULT (IZRAEL) WYSTĄPI FORMACJA ARMED FOR APOCALYPSE (USA). ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.


BILETY: 70 zł (przedsprzedaż) / 80 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. - godz. 10:00-21:00, nd. - 10:00-20:00), sieć Eventim: Kup bilet na Napalm Death! (cena w sieci: 73 zł, sprzedaż drogą elektroniczną i w wybranych punktach Eventimu np. gdańskich Empikach - lista punktów na stronie sieci)

Uwaga!
Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą - w klubie. Cena "w dniu koncertu" obowiązuje przez cały dzień - niezależnie od godziny.

Opinie (30)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni