• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Nagły Atak Spawacza, Tassack, Tester Gier, Iceman/Sigma NGWM- Gdynia 21.06.2024

30-STO LECIE poznańskiej formacji NAGŁY ATAK SPAWACZA! Fazi, Kaczmi, Małpa i DJ Jaxon zaprezentują Wam prawdziwy HARDCORE RAP ze stolicy Wielkopolski. Z trzydziestoletnim stażem na karku, Spawacze zaprezentują klasyki z lat 90, jak i nowy premierowy materiał z płyty SZWADRON KAMIKADZE! Pamiętacie jeszcze kultową płytę BRAT JUZEF, czy PSYCHEDRYNA 97? Ten koncert będzie istnym świętem dla każdego fana tych - klasycznych już - krążków!

10-CIO LECIE Budzyńsko-Poznańskiej grupy TASSACK !!! Szalony i ostry Crossover/Thrash Metal w najlepszym, wiejskim wydaniu to coś co chłopaki mogą wam zaoferować! Od dziesięciu lat TSCK zjeżdża cały kraj, wydając do tego album za albumem. Totalnie OLD SCHOOLowo, totalnie zwariowanie, ich występy to istny wulkan energii. Dobra zabawa jest tutaj gwarantowana!

hip-hop - koncerty w Trójmieście


TESTER GIER czyli ŚLĄSKA esencja CROSSOVER THRASH METALU na scenie od 2012 roku. Chłopaki zjeździli cały kraj w dłuż i szerz, mają na koncie supporty przed takimi sławami jak SEPULTURA, SUICIDAL TENDENCIES czy D.R.I. . Ich dorobek studyjny obejmuje 6 płyt, w tym ich ostatni krążek WIELKIE KONTRAKTY DUŻE WYTWÓRNIE , który został wydany przez wytwórnie BRAIN DEAD FAMILIA Poznańskiego rapera SŁONIA. Rozpierdol gwarantowany!

ICEMAN & SIGMA NGWM to duet, którego kolabo mocno uderzyło w środowisko ULICZNEGO RAPU. ICEMAN to członek i zarazem założyciel starego składu SLUMS ATTACK, jednej z najważniejszych Polskich grup HIP HOPowyh. SIGMA NGWM to Jarociński raper, reprezentujący prawdziwą scenę RAPu, który na koncie ma współpracę z takimi artystami jak chociażby PEJA, O.S.T.R., czy ŚLIWA. Chłopaki zaprezentują wam na żywo materiał ze swojej wspólnej EP-ki SZARA STREFA wydanej w 2023, jak i kilka starych klasyków z dwóch pierwszych płyt SLU!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    60 zł
https://goout.net/.../nagly-atak-spawacza+tassack+inni/ebhw/

Opinie