• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

(NIE)Wolne Miasto Gdańsk - spacer z Walkative!

XX-wieczne Wolne Miasto Gdańsk w praktyce nie dla wszystkich było miastem pełnym wolności. W okresie między I a II Wojną Światową było to w połowie niezależne miasto-państwo. Od początku lat 30. do końca II Wojny Światowej to właśnie w Gdańsku odbywały się liczne marsze oddziałów SS i SA, podczas których dochodziło do wielu aktów przemocy i terroru wobec społeczności żydowskiej oraz polskiej. Doprowadziło to do śmierci nie tylko Żydów, Polaków, Niemców, ale również samego miasta.

maj 4

sobota, godz. 16:00

Wstęp wolny

w każdą sobotę (do 29.06), godz. 9:00 - 13:00

Gdańsk, Pętla Łostowice Świętokrzyska
Wstęp wolny
Wycieczkę możesz zarezerwować tutaj:
https://freewalkingtour.com/pl/gdansk/nazistowski-terror-w-gdansku/
+48 513 875 814

Miejsce spotkania:

przy Złotej Bramie


Szukajcie przewodnika z żółtym parasolem.

Pamiętajcie, że rezerwacja jest obowiązkowa, ustaliliśmy limit wielkości grup, także spieszcie się i rezerwujcie!

Wycieczki działają w naszej formule "płacisz ile chcesz" - to wyłącznie Wy decydujecie jak wynagrodzić przewodnika za jego pracę. Wysokość kwoty jest dowolna. Możecie jednak pomyśleć o wycieczce jak o wypadzie do kina. Przez około 2 godziny będziecie się dobrze bawić. Niech kwota odzwierciedla cenę biletu - to, czy byliście w tanim kinie studyjnym czy w drogim multipleksie pozostawiamy już Waszej decyzji.

Zapraszamy!

Informacja o biletach

Bezpłatna rezerwacja jest obowiązkowa.
Wycieczki działają w formule "płacisz ile chcesz" - to wyłącznie Wy decydujecie jak wynagrodzić przewodnika za jego pracę. Wysokość kwoty jest dowolna, zbierana po wycieczce.

Opinie