• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Muzykoterapia. Świąteczny relaks

Zapraszamy na magiczny, niezwykły i ciepły wieczór Muzykoterapia. Świąteczny relaks wyjątkowe autorskie opracowanie Międzynarodowego Centrum Muzykoterapii!

W przytulnej atmosferze przygaszonego światła i świec można się zrelaksować przy wspaniałej muzyce z urzekającym wideo na wielkim ekranie projekcyjnym i efektem rozgwieżdżonego nieba w Sali Koncertowej Filharmonii Bałtyckiej!

koncerty w Trójmieście


Tego wieczoru będziecie mogli naprawdę poczuć wdzięczność, radość i magię oraz cieszyć się nagromadzoną, cudowną brzmiącą ciszą, pod koniec wieczoru nawet powietrze będzie rozbrzmiewało pięknem!

Muzykoterapia to specjalna, relaksacyjna forma koncertów, podczas których muzyka rozbrzmiewa nieprzerwanie, wprowadzając w stan głębokiego relaksu, zanurzenia w sobie i swoich myślach, emocjach, uczuciach. Stres zostaje złagodzony, ciało skutecznie zrelaksowane i zregenerowane.

W programie ponadczasowe klasyki: kolęda Cicha noc, nastrojowa Zima Vivaldiego, kojąca Kołysanka Brahmsa, uroczysty Chorał Bacha i inne znane na całym świecie melodie.

Niepowtarzalne połączenie brzmienia fortepianu, fletu, skrzypiec i wokalu z niezwykłymi instrumentami do terapii dźwiękiem delikatnymi i miękkimi misami tybetańskimi, dźwięcznymi czakrafonami, lekkimi dzwoneczkami Koshi, mistycznym glukofonem, kartalami, szumem strumienia, deszczem, oceanem i innymi odgłosami natury

Wykonawcy to soliści filharmonii, którzy regularnie koncertują w różnych krajach Europy - we Francji, Austrii, Niemczech, Polsce, Hiszpanii i innych:
- Artem Shaplyko (fortepian) utalentowany pianista wirtuoz
- Natalia Akinina (wokal) mezzo soprano, czołowa solistka opery od 2005 roku o wyjątkowym, aksamitnym głosie
- Alexey Ladik (flet) uczestnik międzynarodowych koncertów i festiwali jako solista i w orkiestrach
- Karolina Nasko (skrzypce) to młoda utalentowana skrzypaczka, która regularnie występuje w największych salach koncertowych
- Alina Okhotnikova (prowadząca, instrumenty do terapii dźwiękiem) mistrzyni rehabilitacji poprzez muzykę i dźwięk z doświadczeniem w badaniu wpływu dźwięku i wibracji na umysł i ciało

Dziękujmy za Wasze ciepłe przyjęcie i entuzjastyczne opinie!
"Poprostu wspaniale! Niezapomniane doznania, jak gdyby zanurzyć się w świat pełen miłości, ciepła i dobrego samopoczucia!

Muzyka sprawiała, że zatapiałem się w myślach, myślałem o przyszłości i teraźniejszości. Zatrzymaj się na chwilę w czasie."

Wspomnienia z dzieciństwa. Radość i beztroski stan

Program koncertu:
1. F.Gruber. "Cicha noc"
2. A.Vivaldi. "Zima"
3. J.S. Bach. Chorał z kantaty nr 147 Jesus bleibet meine Freude
4. I.Brahms. Kołysanka
5. P.Czajkowski. Taniec pasterzy
6. P.Czajkowski. "Grudzień. Świąteczny czas z cyklu Pory roku
7. J.S.Bach-C.Gounod. "Ave Maria"
8. J.S.Bach. Aria z Suity na orkiestrę 3 D-dur
9. I.Pachelbel. Kanon
i inne melodie popularnych klasyków

Przeczytaj także

Opinie