• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Muzyka na fali Małgorzata Ostrowska

Szklana pogoda to jeden z największych hitów w historii polskiego rocka. Chcesz posłuchać go na żywo w najlepszym wykonaniu? Na naszej scenie wystąpi Małgorzata Ostrowska - królowa polskiego rocka, od zawsze oryginalna i wyrazista. Wybierz się z nami w rejs Muzyka na Fali, czyli dwudniową muzyczną imprezę na morzu, a podczas wieczornego koncertu na scenie zobaczysz i usłyszysz Małgorzatę Ostrowską z aż 6-osobowym zespołem. Dla Ciebie wykonają nie tylko "Szklaną pogodę" ale też inne niezapomniane i poruszające przeboje, jak "Gołębi puch" oraz "Mister of America".

Gwiazda wystąpi wieczorem i zaśpiewa swoje największe hity. Drugi dzień święta dobrej muzyki też masz wypełniony wrażeniami. Rano możesz poznać statek czy odpocząć w SPA, a już w południe czeka na Ciebie lunch all inclusive, z winem i piwem - bez ograniczeń! Popołudniowy program rozrywkowy umili resztę rejsu i rozbawi uczestników imprezy. Prom dopływa do Karlskrony koło 6:30 po czym po dwóch godzinach wraca do Gdyni, nie ma zejścia na ląd.

pop - koncerty w Trójmieście


PROGRAM REJSU

Rejs Muzyka na Fali na pokładzie Stena Spirit to świetna okazja, aby posłuchać i zobaczyć Małgorzatę Ostrowską na żywo oraz przeżyć niezwykły wyjazd. W trakcie imprezy będziesz mieć możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć i uzyskania autografów.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    259 zł
W cenie od 259 zł na osobę:
rejs promem;
miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (na cały czas rejsu);
lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo w cenie);
rozrywka na statku podczas dnia;
koncert gwiazdy: Małgorzaty Ostrowskiej - koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie pakietu.

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Test na Covid-19 może być wymagany do przekraczania granic.

Opinie