• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Muzyka filmowa na święta ... i nie tylko!

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Już 16 grudnia 2023 roku, o godzinie 20.00, w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbędzie się wyjątkowy koncert. Przeboje muzyczne ze świątecznych filmów (i nie tylko!) w wykonaniu znakomitych artystów to doskonała propozycja na zimowy wieczór.

Zaśpiewają dla Państwa Maja Gadzińska i Mirosław Niewiadomski. Ona - utalentowana solistka musicalowych produkcji Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, on - charyzmatyczny tenor i ulubieniec publiczności, znany szerokiemu gronu odbiorców z występów w popularnym show "10 tenorów". Wokalistom towarzyszyć będzie orkiestra Amberto z Natalią Walewską w roli koncertmistrza, a wieczór wypełniony muzyką filmową poprowadzi dziennikarz muzyczny Radia Gdańsk - Kamil Wicik.

muzyka filmowa - koncerty w Trójmieście


W repertuarze znajdą się tematy z filmów Love actually, Holiday, Dziennik Bridget Jones czy Polar Express. Nie zabraknie znanych melodii z popularnych tytułów telewizyjnych, bez których nie wyobrażamy sobie świąt Bożego Narodzenia, takich jak Kevin sam w domu, Listy do M. i Elf. Okres świąteczny to również doskonały czas, aby wraz z najbliższymi przypomnieć sobie kultowe filmy i powrócić raz jeszcze choćby do Batmana, serii przygód o agencie 007 (Skyfall) czy Gladiatora.
Spraw elegancki prezent sobie i najbliższym, spędzając ten magiczny, wyjątkowy czas w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku!

Występują:
Maja Gadzińska - sopran
Mirosław Niewiadomski - tenor
Natalia Walewska - koncertmistrz orkiestry
Orkiestra Amberto
Kamil Wicik - prowadzenie koncertu

Opinie 2 zablokowane