• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Musicals & More. Saint Valentine's Edition - Paulina Grochowska i Maciej Pawlak (1 opinia)

Specjalna walentynkowa edycja koncertu Musicals & More. Na scenie Portu Gdynia zaśpiewa dwoje znakomitych wokalistów Paulina Grochowska i Maciej Pawlak! Towarzyszyć im będzie występujący m.in. ze Sławkiem Uniatowskim poznański pianista Jacek Szwaj.


Na program koncertu złożą się utwory o miłości, choć nie tylko. Będzie można usłyszeć piosenki ze znanych musicali m.in. "Ghost", "Shrek", "Legalna blondynka", "Pippin", "Tajemniczy ogród" czy "Bonnie i Clyde". Artyści zaprezentują również utwory pochodzące z filmów "Nędznicy", "Once" oraz "Skyfall".

pop - koncerty w Trójmieście


Paulina Grochowska - absolwentka Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku oraz Studium wokalno-aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni. Wokalistka obecnie grająca w Teatrze Rampa w spektaklach "Kobiety na skraju załamania nerwowego" oraz "Broadway Exclusive" , w Teatrze Syrena w musicalu "Czarownice z Eastwick" oraz Teatrze Muzycznym w Toruniu w spektaklu "Hemar. Marchewka - próba generalizacji". Współpracuje także z Teatrem Jaracza w Olsztynie, Teatrem Muzycznym w Toruniu oraz Teatrem im. J. Dormana w Będzinie zajmując się przygotowaniem wokalnym aktorów. Współpracuje z Fundacją Przemysława Gintrowskiego biorąc udział w koncertach Gintrowski - a jednak coś po nas zostanie. Jest zwyciężczynią 52. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. Współpracuje ze Studiem Piosenki Polskiego Radia. Obecnie jest także wokalistką Studia Accantus, z którym występuje w trasie koncertowej Accantus Live 2.0.

Maciej Pawlak - wokalista przez wiele lat związany z Gliwickim Teatrem Muzycznym, gdzie występował w musicalach "High School Musical on stage", "Footloose", "Hair" oraz "Rodzina Adamsów". Występował także w Krakowskim Teatrze Variété (Emmett Forrest w "Legalnej Blondynce"). Obecnie związany z dwiema warszawskimi scenami. W Teatrze Rampa można go zobaczyć w roli Kacpra w "Rapsodii z Demonem" z muzyką zespołu Queen, w rock-operze "Jesus Christ Superstar" w roli Piotra, jako Carlosa w "Kobietach na skraju załamania nerwowego" oraz w spektaklu "Twist and Shout". W Teatrze Syrena gra Michaela w "Czarownicach z Eastwick" oraz Lucasa w "Rodzinie Addamsów".
Od czerwca 2019 r. gra jedną z głównych ról (Chris) w musicalu "Miss Saigon" w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Od września 2019 wciela się w tytułową rolę w Pippinie w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Jest również współtwórcą projektu Broadway w Polsce.

Opinie (1)

 • Walentynki

  Chyba są innego dnia. Hahaha

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • folk / reggae / world , blues / soul , pop
  sie 19
  piątek, g. 19.00
  Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury
  Przodkowianie & PUHOVSKY
 • rock / punk , pop , muzyka filmowa
  sie 27
  sobota, g. 18:00
  Gdańsk, Bar Bosmana
  Michał Cieśluk